Ангіоневротичний набряк (набряк Квінке)

набряк КвінкеАнгіоневротичний набряк (набряк Квінке) – поліетологічне захворювання з характерною чітко локалізованою ділянкою набряку глибоких пластів шкіри та слизових оболонок з гострим початком і швидким зворотним процесом.

Як правило, набряк Квінке появляється на слизових оболонках (повіки, губи, щоки, статеві органи) і супроводжується біллю, свербіжем, печінням, а також проносом, болем у животі, рвотою.

Негативною стороною цього набряку – це можливість появи задушливості у горлі, що тим нагадує бронхіальну астму і в такому випадку потрібно прийняти антигістамінний засіб і звернутися до лікаря.

Набряк має здатність виникати раптово, швидко наростати, це триває від кількох годин до кількох днів і зникає безслідно.

 

Ангіоневротичний набряк поділяється на два види:

• Алергічний набряк Квінке, який виникає через специфічний алерген, який проник до організму людини.
• Псевдоспадковий набряк Квінке, характеризується рецидивними набряками шкіри і слизових оболонок, зумовлене вродженим дефектом системи комплементу.

 

Діагностика:

1) огляд лікаря;
2) при необхідності будуть проведені лабораторні дослідження (наприклад: ЗАК, ІДК, БАК, шкірний тест з атопічними та грибними алергенами та за необхідності інші додаткові.);
3) інструментальні обстеження, які проводяться для виявлення алергена та підтвердження симтомів, наприклад: R-графія ОКГ, ФБС, а також інші за необхідності.

 

Лікування:

• Виключити контакт із специфічним алергеном (за необхідності - палатний)
• Дотримання гіпоалергенної дієти(елімінаційна дієта), виключення причинних алергенів
• Медикаментозне лікування при назначенні лікарем в залежності від набряку. В загальному лікування буде проводитись за допомогю антигістамінними преператами.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UAПогода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.