Click on the slide!

Лікування геморою: операція чи безопераційний метод.

Новини >> Статті

Геморой - це хвороба, з якою зіштовхується близько сорока відсотків населення, при чому, як чоловіки, так і жінки.

Детальніше...
Click on the slide!

Як впливає Місяць на здоров'я людини

Новини >> Новини

Вплив Місяця на здоров`я людини помічено достатньо давно. Інакше і бути не може, адже Місяць - це найближче до нашої…

Детальніше...
Click on the slide!

Кукурудза - цілюще "золото" інків

Новини >> Новини

У зернах кукурудзи є білки, вітаміни С, В, РР, калій і фосфор.

Детальніше...
Click on the slide!

Душ з хлорованою водою може спровокувати рак сечового міхура

Новини >> Новини

Занадто часте відвідування басейну з хлорованою водою і навіть ...

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Лікування геморою: операція чи безопераційний метод.

Геморой - це хвороба, з якою зіштовхується близько сорока відсотків населення, при чому, як чоловіки, так і жінки. Причин його виникнення є дуже багато: сидячий стиль життя, великі навантаження, часті запори та багато-багато іншого. Як же боротись з такою недугою?

 
Наші хвилювання позначаються на здоров'ї

health.unian.net |15.11.2012

Всі наші пе­ре­жи­ван­ня - погані і хороші - відкладаються в тілі, бук­валь­но «за­пи­су­ють­ся» в м`язах. Са­ме то­му ба­га­то емоційних про­бле­ми мож­на вирішити че­рез ро­бо­ту з тілом.

На­пев­но, ви не раз помічали: ко­ли сер­диш­ся, але не мо­жеш відкрито ви­с­ло­ви­ти своє не­схва­лен­ня - гу­би самі со­бою стис­ку­ють­ся в то­нень­ку ни­точ­ку. Ко­ли вам сум­но і са­мотньо, хо­четь­ся згор­ну­ти­ся ка­ла­чи­ком, як ембріон. А від рап­то­во­го пе­ре­ля­ку тіло не­мов кам`яніє, і го­ло­ва втискається в плечі. Так, дійсно: все, що ми відчуваємо, відбивається на на­шо­му тілі.

 

 

 
Якщо дитина відвідує "погані" сайти

health.unian.net |15.11.2012

 

Навіть як­що на­бра­ти в пошуковій системі сло­во «кар­топ­ля», то, пе­ре­хо­дя­чи від по­си­лан­ня до по­си­лан­ня, ви все од­но мо­же­те лег­ко по­тра­пи­ти на пор­но­сайт, - го­во­рить 14-річний Андрій. - Ну так, я вже ба­чив порнофільми. А що, все зрозуміло, як це буває, - нор­маль­но, немає пи­тань!»

 

 

 

 
Молода львів’янка потребує коштів на лікування лейкемії

06.11.2012

27-річна Юлія Степасюк викладає німецьку мову в одній з львівських шкіл. Лікарі встановили дівчині тяжкий діагноз: гостра лімфобластна лейкемія. На лікування Юлі потрібно зібрати 250 тис. грн. Усіх, хто може допомогти, просимо звертатися до сестри дівчини, Оксани, за тел.: 067 99 29 009.

 

 

 

 

 

 
Анемія: симптоми та лікування

health.unian.net |31.10.2012

Анемія (недокрів`я) - сьогодні досить поширене захворювання в усьому світі. Не є винятком і Україна. Причина її виникнення полягає в нестачі якогось мікроелементу в організмі людини або порушенні деяких процесів життєдіяльності. Приміром, у разі дефіциту вітамінів В9 і В12 діагностують фолієводефіцитну анемію, а в разі гострих кровотеч - постгеморагічну.

 

 

 
Як мати формує психологію сина та його життя

health.unian.net |31.10.2012

 

Ма­ти - най­пер­ша жінка на шля­ху кож­но­го чоловіка - несвідомо визначає йо­го майбутнє лю­бов­не жит­тя, пояснює нам психо-аналітик Ален Бра­кон’є. Відсторонена, зверх опікуюча, за­ко­ха­на... Всьо­го він пропонує п`ять психологічних типів жінок-матерів і пояснює їх особливості.

 

 

 

 
Як прокинутися від осінньої "сплячки"

health.unian.net |30.10.2012

З настанням осінніх холодів, більшість людей впадають у справжнісіньку "сплячку". Ледь стемніє, як очі злипаються, зранку ж підвестися з ліжка на роботу здається просто непосильним випробуванням. Ми звинувачуємо себе в лінощах, закликаємо на допомогу всю свою волю, примушуємо організм виконувати покладені на нього обов`язки, і він робить це, але на межі останніх сил.

 

 

 

 
Як харчуються українці: курятина з картоплею і хлібом...

health.unian.net |30.10.2012

Більшість наших співгромадян не мають коштів для якісного харчування, а свої проблеми "вирішують" горілкою.

Замість яловичини - дешева курятина, замість фруктів і овочів – картопля та хліб. Усе частіше до такого вибору стали приходити українці, стоячи перед полицями в продуктових магазинах.

 

 

 

 
Чому не можна відмовлятися від жирів

health.unian.net |30.10.2012

 

Намагаючись схуднути, багато жінок намагаються повністю виключити зі свого раціону жирну їжу. Однак робити цього не варто. Чому?

 

 

 

 
Потурбуйтесь про здоровий хребет вашої дитини

health.unian.net |19.10.2012

Фор­му­ван­ня хреб­та відбувається в дитинстві і триває в підлітковому віці. За­зви­чай сколіоз з`являється у дітей та підлітків у періоди найбільш силь­но­го рос­ту, у міру яко­го мо­же збільшуватися і деформація хреб­та.

 

 

 

 

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.