Алергія на холод

Алергія на холодАлергія на холод - як правило нагадує про себе у час, коли починаються похолодання на дворі, коли відчувається холодне і вологе повітря. Така алергія дуже схожа на форму кропив'янки або набряку Квінке. Алергія на холод проявляється скоро, вже через декілька хвилин після контакту із холодним повітрям.

Першими ознаками може бути свербіж, відчуття болю від дії холоду. Переважно по всьому тілу або тільки на обличчі і верхній губі з'являються пухирі та червоні плями, які можуть зливатися і утворювати набряк.

Алергії на холод притаманна також слабкість, головний біль і задишка. Для чутливих до алергії людей потрібно бути вкраї обережними, адже ця кропив’янка може призвести до анафілактичного шоку, тому тільки швидка допомога зможе врятувати особу.

Для прояву алергії на холод не обов’язково відчути холод чи вологе повітря, це також стосується таких банальних речей, як вмивання холодною водою чи промокнути під дощем.

 

Діагностика:

1) огляд лікаря і зійснення тесту на холод (приложення до зап’ястку кусочку льоду на 15 хвилин і спостерігіння за реакцією тіла);
2) при необхідності будуть проведені лабораторні дослідження.

 

Лікування:

При перших ознаках алергії на холод можна прийняти антигістамінні таблетки (із консультацією лікаря). Коли особа знає, що існує така проблема для неї то потрібно у холодну пору року подбати про себе, наприклад користуватися шарфом, рукавицями, шапкою. Також перед виходом на двір можливо змастити руки жирним кремом і це вбереже трошки руки.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UAПогода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.