Трихомоніаз

Трихомоніаз – це є поширене статеве захворювання, спричинене дрібними мікроскопічними паразитами.
Що таке трихомоніаз ? Це одне з найпоширеніших статевих захворювань на земній кулі, яке викликається дрібними мікроскопічними паразитами (не мікробами) - вагінальною трихомонадою (Trichomonas Vaginalis - латин., скорочено - ТВ). Уражуються сечостатеві органи. Симптоми захворювання зявляються через 4 дні, а деколи через 3 тижні після статевого контакту. 
Симптоми У жінок - виділення з вагіни жовтого, сіро-зеленого кольору з неприємним запахом, можуть бути надмірними і прозорими, свербіння у вагіні та довкола зовнішніх статевих органів, біль при сечовиділенні та під час статевого акту 

У чоловіків - печія при сечовиділенні, слизово-гійні прозорі виділення виділення з отвору статевого члену. Більшість чоловіків мають мінімальні симптоми або їх не відчувають взагалі і є безсимптомними носіями не знаючи про це і інфікуючи соїх партнерок. 

У дітей (дівчаток) - інфікування може бути внаслідок сексуального насилля або через предмети гігієни від хворої матері нестатевим шляхом і проявлятись гнійними виділеннями та печією в районі статевих губ. 

Діагностика
Заключається у взятті матеріала з шийки матки та вагіни (у жінок) та уретри (у чоловіків) з наступною мікроскопією нефарбованих мазків ("жива крапля"), а при необхідності - виділенням культури збудника у спеціальному рідкому середовищі. 

Яке лікування ?
Лікування у кваліфікованого лікаря дозволяє повністю вилікувати це захворювання. Не забудьте про повторний контрольний тест після лікування, щоб переконатись що збудник ліквідований повністю. Що треба памятати під час лікування, Як розповісти «про це» партнеру, Як перебороти неприємні почуття та шість заповідей як залишитись здоровим - шукай поради в загальному розділі про СТЗ.


 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.