Гонорея

Гонорея – це є венерична хвороба людини з переважним ураженням слизових оболонок сечостатевих шляхів, яка спричинюється гонококом.
Що таке гонорея ? Це давно відоме статеве захворювання, яке викликається мікробами - гонококами. При ньому можуть уражуватись сечостатеві органи, зів, пряма кишка та суглоби. Симптоми захворювання зявляються через 2-10 днів після зараження. Слід памятати,що у більшості хворих жінок, а також приблизно в 1-2 з 10 мужчин симптоми можуть бути відсутніми. 

Симптоми
У жінок - незвичні виділення з вагіни, печія при сечовиділенні, біль в малому тазі, захворювання зіву ("хворе горло" - при оральному сексі) та прямої кишки (при анальному сексі). 

У чоловіків - печія при сечовиділенні, жовто-білі мутні гнійні виділення з отвору статевого члену, захворювання зіву та прямої кишки при оральному та анальному сексі відповідно. 

У дітей (дівчаток) - інфікування може бути внаслідок сексуального насилля або через предмети гігієни від хворої матері нестатевим шляхом і проявлятись гнійними виділеннями та печією в районі статевих губ.Діагностика заключається у взятті матеріала з шийки матки, вагіни чи уретри з наступною мікроскопією фарбованих мазків, а при необхідності - виділенням культури збудника на спеціальному середовищі. Яке лікування ? Лікування у кваліфікованого лікаря дозволяє повністю вилікувати це захворювання. Не забудьте про повторний контрольний тест після лікування, щоб переконатись що збудник ліквідований повністю. Що треба памятати під час лікування, Як розповісти «про це» партнеру, Як перебороти неприємні почуття та шість заповідей як залишитись здоровим - шукай поради в загальному розділі про СТЗ.


 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.