Сифіліс

Сифіліс – це є контагіозне системне захворювання, яке спричинюється спірохетою і характеризується послідовними клінічними стадіями та безсиптомним латентним періодом тривалістю до кількох років.
Що таке сифіліс ?
Одне з найдревніших статевих захворювань, яке в даний час має характер епідемії в нашій країні та сусідніх республіках. Викликається мікробом - блідою трепонемою (спірохетою). Якщо не пролікувати його на ранній стадії - викликає серйозні захворювання внутрішніх органів. Клінічний перебіг нелікованого сифілісу включає три фази - первинний, вторинний та третинний. Хворі вагітні можуть передати інфекцію плоду. 
Симптоми
Первинний сифіліс - безболісна язвочка в ділянці статевих губ, вагіни, шийки матки чи на статевому члені (деколи в роті або прямій кишці) - твердий шанкр, яка з'являється на місці проникнення збудника через 2-6 тижнів після контакту. У жінок в 50% випадків вона не помітна через глибоке розміщення. Без лікування через 6-8 тижнів язвочка зникає і розвивається вторинний сифіліс. 
Вторинний сифіліс - системне ураження кровоносних судин (васкуліт) з різноманітним набором симптомів - підвищення температури, озноби, болі в суглобах та м'язах, зміни на шкірні та слизових у вигляді різноманітних висипань та ерозій. На цій стадії уражуються печінка, нирки, шлунок. Через широкий спектр ураження різних органів сифіліс може "маскуватись" під різні терапевтичні захворювання - ревматизм, гепатит, виразку шлунку, ішемічну хворобу серця, туберкульоз інші інфекційні захворювання. Нерозпізнаний і нелікований на цій стадії сифіліс переходить у кінцеву стадію третинного сифілісу. 
Третинний сифіліс (або пізній) - ця стадія може розвинутись через багато років після інфікування і супроводжуватись важким ураженням мозку, судин, печінки, нирок. 

Діагностика
Заключається у взятті матеріала з шанкру (язвочки) з наступною мікроскопією нефарбованих мазків ("жива крапля") на виявлення збудника, а також аналізу крові на наявність антитіл до сифілісу (речовин які виробляє організм для боротьби зі збудником). При вторинному та третинному сифілісі потрібно провести ряд біохімічних тестів крові, які вкажуть на стан печінки, нирок та серцево-судинної системи. Яке лікування ? Лікування у кваліфікованого лікаря дозволяє повністю вилікувати це захворювання. Не забудьте про Вашого партнера та повторний контрольний тест після лікування, щоб переконатись що захворювання ліквідоване повністю. Що треба памятати під час лікування, Як розповісти «про це» партнеру, Як перебороти неприємні почуття та шість заповідей як залишитись здоровим - шукай поради в загальному розділі про СТЗ.


 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA



Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.