Вагініт (Кольпіт)

Вагініт (Кольпіт) – це є запалення стінок піхви.
ВАГІНІТ (КОЛЬПІТ) 
Кожна жінка зустрічалась з цим захворюванням щонайменше раз в житті. Вагінітом (запалення слизової вагіни) називають стан, який супроводжується відчуттям свербіння або печії у вагіні, часто з незвичним запахом та виділеннями. Найбільш поширеними є три типи : бактерійний вагіноз (гарднерельоз), дріжджовий (кандідозний) або трихомонадний кольпіти.

Сам вагініт є рідко небезпечним. У більшості жінок він просто лікується. Для вагітних він може складати набагато більшу небезпеку як для матері так і дитини. Часто вагініт супроводжує більш серйозні СТЗ. 

Причини вагінітів
Здорова вагіна містить збалансовану кількість різних видів бактерій. "Добрі" (кисломолочні) бактерії допомагають підтримувати стан слизових слабокислотним . Це утримує шкідливі бактерії від надмірного росту. Здорова вагіна виробляє слизоподібні виділення прозорого або слабомолочного кольору зі слабким запахом. Коли баланс вагіни порушений, шкідливі бактерії (анаероби, грибки,) починають рости занадто швидко, що викликає інфекцію (дизбактеріоз). Виділення набувають додаткового забарвлення та /або запаху. Небезпечні мікроорганізми можуть передаватись через секс. Інші причини, що порушують вагінальний баланс включають: антибіотики (ін. ліки), вагітність, спринцювання, синтетична нижня білизна та тісні штани, погане харчування, деякі ендокринні захворювання (діабет, гіпотиреоз), вживання вагінальних спреїв, любрикантів (синтетичних сполук для змазки презервативів), протизачаттєвих таблеток. 

Якщо у Вас вагініт
При наявності симптомів вагініту звертайтесь до лікаря, щоб вірно встановити діагноз. Симптоми є однаковими , а збудники захворювань і лікування різні. Щоб допомогти лікарю: 

Приходьте на обстеження не під час місячних 
Не спринцюйтесь і не вживайте вагінальних таблеток (мазей) за 24 години до обстеження 
Вживайте під час сексу презерватив на протязі доби до обтеження. 


 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.