Тут ви можете задати питання для Офтальмолог

Відповіді лікарів мають виключно інформативний характер і якщо вам необхідна медична допомога то негайно зверніться до свого лікуючого лікаря або зателефонуйте по номеру 103

 

Коментарі  

 
0 #1 катя 18.10.2011 15:12
Доброго дня!!! Мені поставили діагноз: складний астегматизм. Сказали що треба носити очки, або робити корекцію зору, хоча зір 100% на ліве і праве око. На ліве є інколи розпливчастість . Чи можна це вилікувати без корекції зору, і щоб не носити окуляри? Дякую.
Цитувати
 
 
0 #2 Ірина Куцин 21.10.2011 13:58
Шановна п. Катерино,

Дякуємо Вам за запит!
Без особистого огляду підтвердити чи спростувати діагноз, а тим більше призначити лікування неможливо. Тому усі подальші слова будуть швидше загальною рекомендацією щодо тактики лікування при подібному діагнозі.

Зважаючи на те, що Вам порекомендували проведення лазерної корекції зору, ми можемо припустити, що Вам більше 18 років – мінімального віку, з якого можливе виконання операції.
Швидше за все, завдяки своєму віку та резервам акомодації , Ваш організм справляється з даною вадою зору. Саме тому зараз гострота Вашого зору може сягати 100%.

Лазерна корекція зору – косметична процедура, на меті якої є покращення якості життя. Тому, якщо на даний момент Вам комфортно виконувати зорову роботу на різних віддалях, Ви не відчуваєте надмірної втоми, немає супутніх головних болів тощо – тоді у виконання подібної процедури немає необхідності.

Однак, з віком об’єм акомодації зменшується, око не справляється з рефракцією, відповідно гострота зору погіршується. У Вашому випадку можливий саме такий перебіг захворювання – може наступити момент, коли Ваша гострота зору вже не буде задовольняти усі Ваші потреби.

З листопада мережа клінік «ЛАЗЕР Плюс» буде надавати безкоштовні консультації щодо лазерної корекції зору – якщо Ви надішлете свій номер телефону, наші працівники зв’яжуться з Вами і запросять на безкоштовний огляд.

Будемо раді бачити Вас!

З повагою,
Ірина Куцин
Цитувати
 
 
0 #3 катя 25.10.2011 16:15
0979527574
Буду рада за огляд, дякую!
Цитувати
 
 
0 #4 Діана 11.11.2011 21:17
Доброго дня! Моїй подрузі поставили діагноз "Пігментна обітрофія з частковою атрофією ДНЗ" що це означає..?і що з цим робиити?...дякую за відповідь
Цитувати
 
 
0 #5 Галя 08.03.2012 15:49
Доброго дня, мені 26 років, в мене праве око косить, але не завжди (більше косить) і бачу я на нього десь на 50%, скажіть будь-ласка, чи можна відновити зір, щоб не було косоокості...і чи роблять лазерну корекцію чи операцію в таких випадках? дякую
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиКонсультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UAПогода Львові » Україна