Тут ви можете задати питання для Алерголог-імунолог дитячий

Відповіді лікарів мають виключно інформативний характер і якщо вам необхідна медична допомога то негайно зверніться до свого лікуючого лікаря або зателефонуйте по номеру 103

 

Коментарі  

 
+4 #1 оксана 10.03.2011 10:55
Добрий день.Хлопчику 4 роки.Прояви алергії почалися за останній рік.Був алергічний кашель.В листопаді обструктивний бронхіт-почервоніло око.Лікарі назначали антибіотики,пот ім гормональні краплі для ока,потім сказали ,що алергічне(на ліки).Тепер крапаємо Кромофарм 9день(було краще,але знову почервоніло).Почали пити Цитрин. А чи може харчова алергія(яйця,ди т.суміш Малиш)бути причиною алергічного конюктивіту? І як вилікувати? Алергія є-яцця,цитрусові, вітаміни Ревіт в більших дозуваннях.Дякую за відповідь
Цитувати
 
 
0 #2 оксана 10.03.2011 12:06
Добрий день. Хлопчику 4 роки. Чи може харчова алерігя(яйця,ди т. суміш Малиш) викликати,(поси лити набутий) алергічний конюктивіт? Дайте будьласка відповідь(мучим ося 4-й місяць)
Цитувати
 
 
0 #3 оксана 10.03.2011 12:41
Добрий день. Хлопчику 4 роки, алергія проявилася за останній рік(був алергічний кашель).В листопаді обструктивний бронхіт-почервоніло око.Лікарі назначали антибіотики,пот ім гормональні каплі для ока,потім сказали,що алергія(на ліки).Робили перерви.Тепер капаємо Кромофарм(було краще,але знову почервоніло)Даю Цитрин. Чи може харчова алергія(яйця,ди т.суміш Малиш)бути причиною алергічного конюктивіту?Як його вилікувати? Алергія є-на мед,цитрусові,в ітамін Ревіт-в більших дозуваннях.Дякую за відповідь!
Цитувати
 
 
0 #4 Жиравецький Тарас 10.03.2011 22:57
Здайте тест по крові на алергени та ІГ Е, загальний та біохімічний аналіз крові. Після чого зверніться до педіатра чи дитячого алерголога.
Головний лікар клініки Біокурс тел.2610595 дізнайтесь детальніше.передзвоніть на рецепцію
Цитувати
 
 
0 #5 леся 04.04.2011 13:46
доброго дня. сину 8 місяців,ще на грудному вигодовуванні. після того як ми спробували дати пів кофейної ложечки кисломилочного творожку, у малюка набрякло обличчя, вушка.педіатр сказав, що це набряк Квінке і щоб до року молочного не давати.як нам бути?
Цитувати
 
 
0 #6 Зоряна 13.03.2012 14:03
Доброго дня, сину 2 роки 11 місяців. Прояви алергії почались у 9 місяців, почались із висипів на тілі та астматичного кашлю. Завдяки неправильному діагнозу (відповідно і неправильному лікуванню) участкового лікаря, дитина вночі почала задихатись, але з Божою поміччю і хорошим педіатром витягли з цього стану. Збудники алегрії постійно міняються: Починаючи від молока, закінчуючи квітковим пилком. Як з цим бути? Адже кожен алергічний прояв(а він буває і кожен місяць) супроводжується постійними ліками, але ж так неможливо, з такого віку в таких кількостях приймати препарати. Коли таки можна починати здавати алергопроби??? Будь ласка підскажіть. Дякую!
Цитувати
 
 
0 #7 Инна 08.12.2012 18:05
Добрый вечер,ребенку 1.5 месяцев,месяц назад переболела ангиной общий анализ крови сейчас такой гемоглобин-110,еритроцити 3.6,РОЕ-10,еозинофили-7%,лимфоцити-32,моноцити 12-это нормально?можно с таким анализом крови делать третью АКДС?? промежуток между 2 и 3 прививкой 11 месяцев,во время лечения ангиной,на аугментин на третий день была сыпь по всему телу
Цитувати
 
 
0 #8 Наташа 19.01.2013 14:30
Доброго дня! Дитині 9 міс. Алергія розпочалася в 7міс.Лікарі сказали що на коров’яче молоко. Відмінивши молочні каші і почавши давати гіпоалергену суміш алергія не проходила!!!У дитини спочатку червоніли щоки,а потім висипало все лице прищами. Були такі періоди що майже не було а потім знову появляється,при цьому нічого нового в раціон не вводили!!!Виріш или здати аналіз на алерген і ось результати:
На молоко коров’яче не має,а на казеїн майже не має (козеїн-0,17 IU/ ml.) це відноситься до «0 клас не має, чи майже не має - (0,00-0,34 IU/ ml ).
Скажіть будь-ласка чи можна дитині варити молочні каші?Наперед дякую!!!
Цитувати
 
 
0 #9 Анастасия Чиобану 05.02.2013 18:23
Здравствуйте!Ре бенку 2,7.Атопический дерматит мучает с рождения.Практически 70 % кожи постоянно поражено.легче немного становилос только летом. а так в основном мажем адвантаном.но он слищком агрессивен и длительное применение опасно.делали кожные пробы,выявить алерген не удалось.врачи советуют стационарное лечение.помогите пожалуйста,подс кажите как попасть к вам на прием с дальнейшим лечением.очень боимся дальнейших осложнений. и если можно дайте контактный телефон с кем я могу поговорить подробнее об этом.
Цитувати
 
 
0 #10 Марина 21.05.2013 15:05
Добрий день!Дитині 2,4роки.У 1,2 роки почали з"являтися висипи на щічках(щічки червоні з білими прищиками)які то з"являються то частково зникають.Направили до "Охматдиту" ставлять діагноз "фолікулярний кератоз з алергічним ефектом".Хотіли здати на алергени,лікар сказав,що це не алергія.Чи можна продовжувати робити профпрививки при такому стані,бо без них не беруть в садочок?Які аналізи потрібно здати для підвердження діагнозу?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиКонсультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.