Тут ви можете задати питання для Хірург

Відповіді лікарів мають виключно інформативний характер і якщо вам необхідна медична допомога то негайно зверніться до свого лікуючого лікаря або зателефонуйте по номеру 103

 

Коментарі  

 
-1 #1 Сашко 27.11.2010 18:38
Добрий день. Хотів запитатися скільки приблизно у Вас коштує остеотомія верхньої і нижньої щелепи. Верхню потрібно збільшити, нижню зменшити. І від чого залежить ціна?
Цитувати
 
 
-1 #2 Angel 02.05.2011 17:22
Доброго дня!!!Мені 16 років,через 10 днів народжувати,але в мене правобічна пахова кила(сама не знаю чи вроджена,чи набута,виявили коли йшла в дит.садочок).Порадьте,на скільки великим є ризик для мого здоров’я,чи не може защемитися грижа під час родів?Чи краще відразу просити лікарів робити кесарів розтин,щоб уникнути непередбачувани х ускладнень?
Цитувати
 
 
0 #3 Зак 14.01.2013 22:08
Добрий вечір.Мені 21 рік.В мене два питання.Перше,в мене 3 рази схолила чашка на коліні але роблю всі аналізи і все добре, кажуть високе надстояння надколінників що з тим робити? бо займаюсь футболом і нехочу його кидати порадьте будь-ласка.І друге питання 2 рази схолило плече лікар сказав пів року його востановлювати і недавати нагрузок що з тим робити може потрібна якась операція?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиКонсультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.