Тут ви можете задати питання для Офтальмолог дитячий

Відповіді лікарів мають виключно інформативний характер і якщо вам необхідна медична допомога то негайно зверніться до свого лікуючого лікаря або зателефонуйте по номеру 103

 

Коментарі  

 
0 #1 оксана 31.03.2011 11:56
Добрий день.Сину 4 роки.Діагноз лікаря-весняний катар,з фолікулом на нижній повіці 1-го ока.Лікували ТОБРАДЕКС,ФАРМА ДЕКС,ОПАТАНОЛ+с онячні окуляри на дворі+дієта(мін імум вуглеводів)-10днів(2 ока). Почервоніння пройшло,сонця вже не боїться, але фолікул залишився.Чи це безпечно? І чи можна вже дитині давати солодке?
Цитувати
 
 
0 #2 masha 28.04.2011 19:40
Добрий день!Доні 8 місяців.Від народження закисало очко.Спочатку промивали ромашкою і капали "Левоміцетином", потім капали "Тобрексом", через деякий час "Флоксалом" плюс до цього всього робили масажик очка.У 6 місяців зробили "бужування(зонду вання)"очного канальчика.Спочатку ніби закисало менше, а потому ми попали на вітер і закисає і тече сльозка ще більше.Сказали що треба процедуру повторити.Скажіть будь ласка що робити у цьому випадку.І які можуть бути наслідки якщо не зондувати очко знову.Буду чекати відповіді.Наперед дякую!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиКонсультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UAПогода Львові » Україна