Тут ви можете задати питання для Кардіолог

Відповіді лікарів мають виключно інформативний характер і якщо вам необхідна медична допомога то негайно зверніться до свого лікуючого лікаря або зателефонуйте по номеру 103

 

Коментарі  

 
0 #1 Олена 27.10.2010 12:01
Доброго дня, понад 10 років я хворію на гіпертонію. Останні 3 роки тиск частішають гіпертонічні кризи, коли тиск піднімається до 240-250/110-130. При цьому особливих змін у серці немає. Обстежили судини нирок, наднирники, - жодних змін. Спадкова гіпертензія. Протягом року уже вчетверте проходжу курс лікування у стаціонарі.Лікарі радять оформити інвалідність. Чи справді я можу піти на інвалідність?
Цитувати
 
 
-1 #2 Тарас Миронович Жиравецький 27.10.2010 18:53
По питанню інвалідності звертайтесь до лікуючого лікаря. Стосовно
такого високого тиску у нас є можливість дообстеження та консультації
у Дунчич Лілі Григорівни. Запис на консультацію по телефону 2610595.
Цитувати
 
 
+1 #3 Оксана 03.03.2011 16:16
Добрий день.Дуже хотіла б задати вам запитання.Вмене синдром WPW гіпертонічна хвороба 2 степеня,ревмати зм серця.Чи з цим можуть дати групу.В грудні 2010 мені зробили операцію на серці катетерну диструкцію як часто потрибно обстежуватись у кардіолога.З повагою Оксана 37років.Дякую
Цитувати
 
 
+1 #4 Марина 16.06.2011 13:28
Добрый день, уважаемый доктор!
> Будьте добры, подскажите, пожалуйста в таком вопросе. Мой муж бывший
спортсмен, у него диагноз коксартроз 4 степени. Ему предстоит скоро
операция по замене тазобедренного сустава. Но проблема вся в том, что за
время проведенное в спорте, у него сердце стало т.н. "Спортивное", болей
в сердце нет, но каждый раз когда он делает кардиограмму, врачи,
говорят, плохая. Каждый год он делал для профилактики капельницы. Теперь
стоит вопрос, какой наркоз использовать во время операции, общий или
спинальный, выдержит ли сердце?
> Зараннее спасибо, с уважением Марина
Цитувати
 
 
+1 #5 Тарас Миронович Жиравецький 17.06.2011 16:06
Потрібно провести обстеження в кардіолога професійне, з ехо КГ, а також лабораторне обстеження. В нашій клініці така консультація триває від 1 год до 1,5 години.
Цитувати
 
 
-2 #6 Бурянчик Тетяна 28.07.2011 07:29
:oops:Доброго дня. Скажить будь-ласка,дитині 1 рік 5 місяців-вага 13 кг,зріст 85 см.у травні в інституті Амосова у ньго на узі показало на о,25см не закриту боталову протоку, у липні ми прийхали на операцію,Але повторне узі показало,що проток уже 1 мм в стані самозакриття.Скажіть будь-ласка,яка вірогідність,то го що протока наша знову збільшитьця, чи навпаки закриєтьцякриєт ьця..? просто у старшого8 років ДЦП-тій ми за меншого уже переживаємо,бо і кошти не малі тре зібрати на операцію.Дякуємо будемо чекати вашу відповідь,Якщо можна на наш імеіл femeli-buraynchik@mail .ru Дякую.
Цитувати
 
 
+6 #7 вера 27.10.2011 20:50
що робити при додатковий поперечний аномальній хорді лівого шлуночка та наскільки це погано??
Цитувати
 
 
-1 #8 вера 27.10.2011 20:54
що робити при додатковий поперечний аномальній хорді лівого шлуночка та наскільки це погано?? у дитини 13р.
Цитувати
 
 
+1 #9 Віра 07.03.2012 23:50
доброго всім дня...
картина моєї хвороби виглядає так---більше трьох років тому, за всіма присутніми на той час симптомами(слаб кість, втомлюваність,с ерцебиття,тахік ардія,виражена брадікардія-до 38уд/хв, перебої, екстрасистоли,б іль в області серця,знижений АТ та підвищена температура тіла)мені поставили діагноз-вірусний міокардит невиясненої етіології, ускладнений НС, миготливою аритмією та дисфункцією синусового вузла.Через тиждень лікування лікарі настоюють на СССВ і рекомендують постановку кардіостимулято ра.Відповідно відправляють мене в Київський інститут ім.Стражеско.Прибувши на місце,після обслідування, діагноз київські колеги не підтвердили,про вели антивірусну терапію+гідроко ртизон+терапія для підтримки серцевого м*яза.
Показники повторного ХМ були значно кращі і я заспокоїлася.Минуло більше трьох років,за весь цей період було декілька приступів екстрасистоліі, котрі проходили швидко(ще до початку дії ритмонорму,котр ий я приймала в таких випадках)з частотою не більше одного разу в місяць.Випадків знепритомнення не було,тахі-браді теж...
Місяць тому я перенесла грип, з сильними кістковими болями(можливо то теж був виражений ревматичний міокардит),до лікарів не було можливості звернутися.Тиждень тому я звернулася до кардіолога, причина швидка втомлюваність, перебої, брадікардія, низький АТ і тахікардія(не виражена,але подібна до миготливої аритміі).
Отримую зараз мілдронат, мексикор, тіотриазолін, панангін та предуктал.Антибіотиків жодних тому що я алергетик і не можуть мені підібрати відповідний.За моїм проханням назначили мені гідрокортизон і вальтрекс.
І знову лікар настоює на СССВ! і постановці кардіостимулято ра...
Питання до шановних лікарів---чи це можливо щоб три роки не було симптомів цього діагнозу, щоб три роки СССВ не проявлявся?Чи дійсно в мене Синдром слабкості синусового вузла?
Цитувати
 
 
-1 #10 Людмила 13.08.2012 11:28
Скажите пожалуйста при вегето сосудистой дистонии могут быть такие симптомы у ребенка (6лет) посинение носогубного треугольника во время ходьбы бега, а недавно в поезде у него посинели губы язык, стошнило,..хотя он ездил и до этого в поезде. но такого не было раньше...
Цитувати
 
 
+1 #11 Наталия 26.09.2012 15:06
Здравствуйте! У моего сына 12 лет жалобы на нехватку воздуха и затрудненное дыхание по вечерам. Сделали узи сердца, определили в левом желудочке трабекулу (по словам врача "лишнее сухожилие", "не страшно").Приписали пить АТФ -лонг, валериану и глицисед. Пропил 10 дней, вчера жаловался на сильные боли в сердце при вдохе. С перепугу дала кроме всего прочего барбовал и валидол.Уснул, утром вроде бы нормально. Меня это обеспокоило. Может, надо еще что попринимать? Может того лечения недостаточно? А может это не сердце? Говорят, дети путают, возможно воспаление сердечной мышцы. Что делать?
Цитувати
 
 
-2 #12 Ірина 17.12.2012 00:48
Будь ласка, опишіть що таке остання стадія серцевої недостатності - ДУЖЕ ТРЕБА!!! Це в дорогої і близької мені людини, і я не знаю чого завтра чекати...З цим довго живуть?
Цитувати
 
 
0 #13 Олександр 10.01.2013 19:55
В епікрезі написали СН-Ост, що означає ост. Дякую.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиКонсультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.