Аналіз на цукровий діабет

Аналіз на цукровий діабет - Дослідження вмісту глюкози в крові необхідно для раннього розпізнавання одного з найпоширеніших захворювань - цукрового діабету. У зв'язку з цим дослідження показників обміну глюкози обов'язково входить у всі програми профілактичних оглядів.

Аналіз на цукровий діабетЯк виконується дослідження? Кров для дослідження вмісту в ній цукру (глюкози) береться різними способами - з вени, шляхом проколу шкіри кінчиків пальців, мочки вуха. У першому випадку досліджується венозна кров, у другому - капілярна.

В даний час створені портативні прилади для визначення цукру в крові, якими можуть користуватися хворі самостійно в домашніх умовах, і  визначати рівень цукру. Це необхідно для правильного підбору доз ліків хворим на цукровий діабет, що значно підвищує ефективність лікування.

Крім дослідження рівня глюкози в крові на порожній шлунок, за призначенням лікаря досліджують ще так званий оральний тест на толерантність до глюкози. Після того, як взято кров для визначення глюкози на порожній шлунок, хворому дають випити 75 г глюкози, розведеної у воді, далі досліджують рівень глюкози в крові кожні 30 хв. протягом 2 годин.

У хворих на цукровий діабет на фоні лікування рекомендується також дослідження цукру після прийому їжі (через 1-2 години). Періодично - 1 раз на 2-3 місяця проводиться спеціальне дослідження для визначення гліколізірованного гемоглобіну - HbA1c, кров для дослідження цього показника береться з вени.

Основні дослідження на цукровий діабет:

 1. Аналіз сечі на цукор і кетони
 2. Глікірованний гемоглобін
 3. Глюкоза крові (венозна кров)
 4. Глюкоза крові (капілярна кров)
 5. Глюкозо-толерантний тест (2 визначення)
 6. Інсулін
 7. Креатинін в сечі
 8. Лептин
 9. Мікроальбумінурія
 10. З-пептид
 11. Фруктозамін
 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.