Аналіз на остеопороз

Аналіз на остеопороз - Основна мета застосування біохімічних маркерів остеопорозу полягає в оцінці кісткового метаболізму, що особливо важливо для терапії, так як пацієнти з остеопорозом і високим рівнем метаболізму кістки краще реагують на такі активні антирезорбтивні  препарати, як естроген і кальцитонін. У тому випадку, якщо показники кісткового метаболізму відповідають нижній третині нормального діапазону або ще нижче, істотний лікувальний ефект малоймовірний.

остеопорозБіохімічні маркери також використовуються для вирішення питання про необхідність лікарської терапії у жінок після менопаузи: чим вище значення кісткового метаболізму і чим нижче величина кісткової щільності в порівнянні з нормальними значеннями, тим більше необхідність призначення лікарської терапії. Визначення активності кісткового метаболізму, можливо, дозволить лікарю корегувати призначену терапію, до підтвердження діагнозу денситометричними методами.

Результати багатьох клінічних випробувань, дозволяють вважати, що маркери кісткового метаболізму можуть використовуватися для прогнозування дії анти резорбційної  терапії на масу кісткової тканини. Розрахунки показують, що для ефективністі  терапії у окремо взятого пацієнта може знадобитися нагляд тривалістю до 2-х років. Повторне визначення рівня кісткових маркерів дозволяє скоротити цей термін до 3-х місяців.

Основні аналізи на остеопороз:

  1. Дезоксіпірідиноліну
  2. Кальцій
  3. Кальцитонін
  4. Кістково-лужна фосфатаза
  5. Остеокальцин
  6. Пірідиноліну С-кінцевий пропептид (РICР)
  7. С-кінцевий телопептиду (СТХ)
  8. Фосфор
 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.