Ожиріння в молодості забирає вісім років життя

epochtimes.com.ua | 21. Лип. 2010

Чоловіки, які страждають на ожиріння в двадцятирічному віці, вмирають на вісім років раніше за інших, стверджують співробітники Університету Копенгагена (Данія).

 
10 речей, від яких чоловік ніколи не відмовиться заради жінки...

jeybeauty.com.ua | 18. Лип. 2010 | Фото: jeybeauty.com.ua

Чи варто витрачати час, нерви і навіть гроші на його перевиховання, якщо в чоловіках генетично закладене те, чого не виб'єш з них навіть під дулом кулемета.

 
Накачати м'язи можна, піднімаючи легкі вантажі - вчені

p-p.com.ua | 19. Серп. 2010 | p-p.com.ua

Штучні нігті шкодять здоров'юВідвідувачі тренажерного залу, які бажають мати гарні форми, можуть скористатися для тренування важкими гантелями. Але, можливо, вони даремно терпітимуть ці непотрібні страждання. Такого висновку дійшли спеціалісти канадського Університету Мак-Майстра, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на The Daily Mail.

Вчені стверджують, що підняття легких вантажів може бути не менш ефективним для тіла, ніж посилене тренування. Секрет полягає у тому, що штангіст повинен повторювати вправи, поки не відчує у м'язах втому.

 
Цибуля і часник лікують простату

health.unian.net | 19. Серп. 2010

Учені Американського Національного інституту раку, Америка, встановили, що натуральні фітонциди, а саме часник і цибуля, борються не тільки з гострими респіраторними захворюваннями. Виявляється, вживання цих овочів знижує ймовірність розвитку раку простати.

Два роки учені проводили експеримент, що довів цілющі властивості цибулі і часнику. У дослідженні взяли участь близько 450 абсолютно здорових чоловіків і 240 хворих раком передміхурової залози. Учені з`ясували, що близько 5 грамів цибулі на добу може понизити ймовірність онкології більш як на 50%.

 likar
120Погода Львові » Україна