Штучні нігті шкодять здоров'ю

health.unian.net | 18. Серп. 2010

Штучні нігті шкодять здоров'юАмериканські медики з`ясували, що нарощування нігтів може викликати складну алергічну реакцію. Крім того, штучні нігті часто провокують розвиток грибка.

Причиною алергії стає полімерний препарат метакрилат, за допомогою якого нарощують штучні нігті. За словами фахівців, в більшості випадків це захворювання стає хронічним, і позбутися його неможливо.

 
11 міфів про контрацепцію

mama-tato.com.ua | 18. Лип. 2010 | Фото: mama-tato.com.ua

Протизаплідні засоби до цих пір залишаються джерелом міфів і забобонів. Найчастіше це обумовлено тим, що про такому інтимному питанні воліють консультуватися у «головних» фахівців - мам, подруг, форумів, але ніяк не у фахівців

Межевітінова Олена Анатоліївна, д.м.н., провідний науковий співробітник центру акушерства, гінекології та перинатології спробує розібратися, що з цього - правда, а що ні.

 
Жіночі прокладки здатні омолодити, або Лохотрон для наївних

vidido.ua | 18. Лип. 2010 | Фото: vidido.ua

Виробник стверджує, що його продукт – панацея від усіх недуг, фахівці ж мають іншу думку

Нещодавно на ринку продукції для особистої гігієни з'явилися жіночі прокладки, які, якщо вірити виробнику, здатні позбавити ледь не від усіх хвороб, навіть тих, що гінекологічних проблем не стосуються.

 
Самообстеження молочних залоз

uoz.lviv.ua | 29.чер.2010 | фото: uoz.lviv.ua

Зробіть самообстеження молочних залоз Вашою життєвою звичкою.

Проводьте обстеження Ваших молочних залоз кожного місяця через 2-3 дні після закінчення менструації; після менопаузи – в перший день кожного місяця.

 
Чотири кроки до її феєрії!

20minut.ua | 26.чер.2010 |Фото: 20minut.ua

Чотири кроки до її феєрії! Що б там не говорили про розмір статевого органу і сексуальну техніку, головне в інтимі - попередні пестощі. Далі - підказки вчених, які розкрили усі таємниці сексуальної прелюдії.

За статистикою сексологів, середня тривалість акту кохання у нас становить дві хвилини і 20 секунд. А із прелюдією - чотири хвилини. Тобто на підготовку подруги до сполучення середній чоловік витрачає трохи більше півтори хвилини. Не дивно, що за кількістю жінок, незадоволених своїм інтимним життям, наша країна перебуває на одному з перших місць у світі!

Думка вчених

Американські сексологи Мастерс і Джонсон підрахували, що у середньому прелюдія повинна у п'ять разів перевищувати тривалість самого статевого акту і тривати приблизно 15-50 хвилин. Причина такої тривалої підготовки банальна: жінка збуджується повільніше за чоловіка. Сильній статі взагалі досить двох-трьох хвилин попередніх пестощів і чотирьох-п'яти хвилин фрикцій. Тому поки жінка "розгойдується", чоловік не тільки збудився, але й уже в повній бойовій готовності. У цьому й криється причина левової частки сексуальних розчарувань.

 
Фізичні вправи зменшують ризик раку молочної залози

blic.rs | 22.05.2010 | Фото: photoxpress.com |

Жінки, які регулярно займаються спортом мають набагато менший ризик захворіти на рак молочної залози, а також мають великі шанси на успіх у лікув анні злоякісної пухлини – стверджують американські експерти. Американські експерти відзначають, що фізична активність зменшує ризик раку молочної зал ози, незалежно від етнічної принадлежності, маси тіла чи наявність такого захворювання у ваших родичів.

 likar
120Погода Львові » Україна