Негонококовий уретрит

Негонококовий уретрит – це є запалення сечовипускального каналу.
НЕГОНОКОКОВИЙ УРЕТРИТ (НГУ)
Що таке НГУ ? НГУ - термін, який використовують медики для опису інфекції уретри (каналу, по якому проходить сеча з сечового міхура ). Він означає , що після тестування гонорея була виключена як причина захворювання уретри. Його причиною є інші статеві трансмісивні мікроорганізми – хламідії , трихомонади, мікоплазми (уреаплазми), стрептококи, віруси герпесу та ін.
Серед багатьох організмів, що викликають НГУ , найбільш частим та найсерйознішим збудни-ком є хламідії. 

Які симптоми НГУ у мужчин ?
Провідні симптоми включають : виділення з статевого члена , печію та різі під час сечовиділен-ня, печію чи свербіння навколо отвору сечового каналу. Найчастіше симптоми проявляються вранці.У деяких чоловіків симптоми відсутні або настільки слабкі, що не помічаються ними. 

Чи можуть жінки мати НГУ ?
Жінки дуже легко можуть інфікуватись мікроорганізмами, які викликають НГУ у мужчин. 

Чи є небезбечним НГУ ?
Так, якщо залишити його нелікованим.
При цьому як жінка так і дитина можуть мати більші ускладнення , ніж чоловік.
Не легковажте, якщо не помічаєте ніяких симптомів або вони є дуже слабкими.Залишені нелікованими збудники, що викликають НГУ (особливо хламідії) можуть привезти до розвитку повного спектру захворювань вказаного в розділі Хламідіоз. 

Чи потрібно робити аналізи ?
Зверніться до лікаря для обстеження та лабораторного тестування. Ви можете пройти тестування навіть якщо не маєте симптомів.Так як причиною уретриту може бути гонорея, вона повинна бути виключена лабораторно, перед тим як Вам повідомлять , що у Вас є НГУ – негонококовий уретрит. Важливо обстежитись на наявність інших статевих трансмісивних захворювань (СТЗ), так як наявність однієї може бути індикатором можливого зараження й іншими супутніми СТЗ. 

Як лікується НГУ ?
НГУ лікують антибіотиками, антитрихомонадними та антивірусними засобами.
В залежності від видів збудників, які викликали НГУ, Вам можуть призначити різні схеми лікування різної тривалості – від одноразового прийому ліків до декількотижневого курсу, з можливістю повторення вразі незадовільного лікувального ефекту. Принципи лікування - дивись розділи СТЗ. 

Як запобігти НГУ ?
Рекомендації по запобіганню НГУ такі ж як і щодо інших статевих трансмісивних захворювань (СТЗ), включаючи ВІЛ/СНІД - дивись шість заповідей в розділі СТЗ .


 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.