Молочниця (кандидоз)

Молочниця (кандидоз) - це є інфекційне захворювання слизових оболонок і внутрішніх органів, яке спричиняється дріжджо-подібними грибками. 
ДРІЖДЖІ (ГРИБИ, КАНДІДОЗ, "МОЛОЧНИЦЯ" )
Дріжджова (грибкова, кандідозна) інфекція викликається грибками, які в нормі живуть у вагіні. Дріжджі спричиняють проблеми коли починають рости дуже швидко і є в надмірній кількості. Причини, що викликають кандідоз є тими ж , що викликають інші вагініти плюс стани імунодефіциту. Грибкові захворювання вагіни дуже поширені і складають 15-20 % серед відвідувачів гінеколога. 

Симптоми
Тверді, вигляду "скочуючого сиру" виділення з запахом свіжопеченого хлібу 
Біль, свербіння , печія та почервоніння у вагіні та довкола на шкірних покривах 

Лікування
Лікуйтесь у кваліфікованих лікарів та не вживайте ліки самі .На сьогодні є різні титпи антигрибкових препаратів, вибір яких залежить від виду грибка та важкості захворювання. 

Грибкову інфекцію незавжди просто діагностувати. Тому багато жінок, думаючи що мають звичайну "молочницю" насправді можуть мати інші СТЗ. Якщо симптоми не щезли після лікування або відновились на протязі 2-х місяців - звертайтесь до лікаря повторно. 

Якщо Ви вагітні
Дріжджова інфекція часто загострюється під час вагітності.Вона не пошкоджує плід, а позбутись дизкомфорту можна пролікувавшись ліками, які призначить лікар.


 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.