Діти відрізняють хороше від поганого

blic.rs | 22.05.2010 | Фото: photoxpress.com |

Як тільки дитині сповнюється 6 місяців, вона в стані вже відрізняти хороше від поганого, саме так зазначають американські фахівці Університету Єлья.

Фахівці провели серію ексериментів і завдяки тому довели, що в шестимісячної дитини є наявний моральний кодекс. Це проявляється в тому, що дитина знає і відчуває, коли людина страждає, чи в неї поганий настрій, так зазначається в Daily mail.

 

 

Науковці є впевнені, що дітей не потрібно вчити, а лише скеровувати, адже все, що ми хочемо їх навчити, вони вже знають.

Думки проти:

Для підтвердження цього, вчені під час дослідження провели багато експериментів. Для однієї групи дітей показували фільм, в якому, «герої» навмисне завдавали біль іншим. Записи мозку у дітей, які брали участь у дослідженні, показували, що їм в такий спосіб активували центри, які відповідають за соціальну взаємодію і моральні міркування, а це значить, що вони знають, як розпізнати, в чому є справа. Це дослідження служить на користь натуралістичним теоріям, згідно з якими, ми по суті, повинні тільки допомогати процесу розвитку, який, оскільки є природним і тому, розвивається самостійно.

Думки за:

З іншої сторони, Джон Локк, англійський філософ, вважає, що людина є чистою сторінкою, яку наповнюють наші вміння і з, якої випливає наша поведінка і сприйняття світу. За його словами, батьки, певними методами, формують дитину, щоб вона одного дня стала повноправним членом суспільства.

Комбіновані:

Зрештою, кожен сам вибирає, як поводитися із своєю дитиною. В загальному, поєднання двох методів буде ідеальним рішенням: іноді діти на етапі свого «Я» чи, коли перейшли межу із пустощами і їх не можливо заспокоїти, то в такому випадку потрібно їм вкзати на те, хто є головний в домі. Але в той же час, потрібно їм дозволити вчитися на своїх помилках, щоб зберегти співчуття і добрі якості, які були дані їм від народження.

 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиКонсультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UAПогода Львові » Україна