Повідомлення
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the Disqus Comment System! If you don't have a Disqus.com account register for one here

Custom Tags Cloud

PHP Module

Самомасаж під час вагітності

jazdorov.info | 01 Лютого 2011

Протягом дев'яти місяців підготовки до материнства, особливо у другому та третьому періоді, ви можете виявити, що вранці вам не так легко зіскочити бадьоро з ліжка, як це бувало навіть на початку вагітності. Набряклість, млявість, апатія . З ними вам допоможуть впоратися строго нормовані фізичні навантаження, дихальні вправи, щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Але ви можете допомогти собі самі ще до того, як розпочати комплекс спортивних вправ, вийдете на свіже повітря, навіть до того, як доберетесь до умивальника або побачите улюблене обличчя у дзеркалі. 

Перший крок до гарного самопочуття доступний вам, ще навіть не встаючи з ліжка - це самомасаж.
Він може розслабити вас і тонізувати м'язи, підготувавши їх до звичних у вашому положенні денних навантажень. Але перед тим, як приступити до опису вправ, я закликаю вас: перед тим, як почати вправи, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем! Може бути, він у чомусь буде не згоден зі мною, внесе будь-які зміни з огляду на ваші особисті особливості і свій досвід. Будьте пильні!

 
Целюліт та ростяжки під час вагітності

jazdorov.info | 01 Лютого 2011

Целюліт, ростяжки, просто небажані відкладення на стегнах, передпліччях та в інших проблемних зонах - одна з перешкод, подстерігаюча нас на тернистому шляху довжиною у дев'ять місяців. Ніж потім боротися з наслідками целюліту, ростяжок та відкладеннях в проблемних зонах, краще постараємося попередити їх появу. 

В першу чергу нашим помічником стануть фізичні вправи. Ні, зовсім необов'язково, як у колишні часи, проводити години на тренажерах та бігових доріжках. Нам підходить будь-яка фізична активність, будь то прогулянка на свіжому повітрі або спеціально розроблений комплекс вправ для вагітних. Ключ до успіху - регулярність. Давайте собі кожен день невелике навантаження, це не тільки корисно для стану шкіри і фігури, але й потрібно для здоров'я, як вашого, так і малюка.

 
Фітнес для вагітних

jazdorov.info | 01 Лютого 2011

Давно минули ті часи, коли жінці, яка дізналася про своє делікатне положення лікарі буквально тут же прописували постільний режим і рекомендували утримуватися від будь-яких фізичних навантажень. Зараз існує велике розмаїття можливостей і пропозицій для вагітної жінки: де, коли, з якою інтенсивністю і тривалістю займатися спеціальними видами фітнеса. 

Але тут же перед нею постають питання про те, чи будь-який фітнес безпечний для її вагітності та здоров'я майбутнього малюка? Які саме фізичні навантаження не викликають негативних змін в її власному організмі під час вагітності?