Офтальмологічна клініка “ВІЗЕКС”

м.Львів, вул.Наукова, 96 Б
тел.: (032) 244-70-70

 

Коментарі  

 
0 #1 Оксана с. 02.09.2012 20:11
Добрий вечір. На коли до Вас мажна записатися на обстеження очнаго дна.Напишіть які у Вас ціни і чи є знижки,якиі у Вас робочі дні, дякую.
Цитувати
 
 
0 #2 Володимир 28.10.2012 03:59
Мені зроблена антиглаукомна операція і дві операціі з приводу катаракти. Операцііі успішні. Щиро дякую всім співробітникам клініки і рекомендую хворим на ці хвороби звертатись в ВІЗЕКС. Думаю, не пошкодуєте. :roll:
Цитувати
 
 
0 #3 Володимир 30.12.2012 23:15
Хочу написати на форумі про офтальмологічну клініку "Візекс", що у Львові. Пишу, тому що я ім дуже вдячний і, зокрема, головному лікарю Гудзь Андрію Степановичу та ТАЛАШ Галині Евгеньевні.
Сам з Ужгороду. Два роки тому почалась катаракта, а рік тому пішов на операцію у нас в Ужгороді до горе-лікаря Беляєва, наплатився грошей і в результаті ліве око бачить поганенько. Та волею долі мені порадили клініку "Візекс". Приїхав до Вас у гостинний Львів зі скептичним настроем, та яке було мое здивування в хорошому сенсі від високого рівня обслуговування, від надсучасної апаратури, та найбільше від того, що від мене ніхто не взяв ні копійки зайвого, ба навіть, навпаки: самі запропонували пенсійну знижку на послуги.
Праве око прооперували і зараз ним бачу 100 відсотково.
Дай бог здоровья цим лікарям, щоб вони могли допомагати людям, бо гарних лікарів зараз мало і про них мало пишуть.
Цитувати
 
 
0 #4 Володимир 30.12.2012 23:35
Найкраща клініка "Візекс", люди привітні, фахівці відмінні, техніка над сучасна. Мені зробили операцію на катаракту, бачу чудово. Приемно вражений цінами і тим, що самі запропонували пенсійну знижку. Дай бог здоров"я всім працівникам "Візекс" і найкращих побажань в Новому році.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Проведите свой отдых в Грибовке.