Зелений колір покращує слух

gazeta.ua | 29. Вер. 2010 |gazeta.ua

river

Кольоротерапія допоможе подолати осінню депресію

На осінню депресію страждає кожен п’ятий на Землі. Жінки вдвічі частіше за чоловіків. Такі дані оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров’я.

— Похмура осінь погіршує наш фізичний та емоційний стан. Одним зі способів його покращити є кольоротерапія, — говорить столичний психолог Марія Бурдукало, 23 роки. — Червоний колір підвищує кров’яний тиск, пришвидшує дихання, додає нам упевненості, спонукає до творчості. Він є найбільш емоційно насиченим. Його передусім фіксує сітківка ока. Але цей колір також провокує агресію, тому в одязі його найкраще використовувати у деталях. Восени доречними будуть червоні намисто, шалик, сумочка. Поставте на стіл червону чашку, квіти.

Жовтий колір активує діяльність ендокринної та травної систем. Він бадьорить, налаштовує на розмову, зосереджує увагу. Якщо жовтого забагато, людина занепокоєна, боїться, невпевнена. Не варто сполучати жовтий із чорним. Це сприймають як попередження про небезпеку.

— Якщо запланували щось неймовірне, вдягайте оранжеве. Це колір віри в себе й готовності до будь-яких поворотів у житті.

Зелений — заспокоює, дає надію. Знижує очний та кров’яний тиск, покращує слух. Недарма хірурги носять зелені халати. Вони кажуть, цей колір здатний зменшувати біль і навіть зупиняти кров.

В одязі синіх відтінків добре спати та ходити на роботу. Але не займатися спортом. Такий колір покращує розумову діяльність, проте не фізичну.

— Тим, хто планує схуднути, варто їсти із синього чи голубого посуду. Апетит буде меншим.

Восени головне — не захоплюватися темними барвами.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


likar
120Погода Львові » Україна