Медичний центр «БІОКУРС»

Медичний центр «БІОКУРС»а/с 5666, 79000, м.Львів, вул. Новаківського, 8/1
www.biokurs.com.ua

Тел. (032) 261-05-95, 261-05-94, 261-05-96
Моб. 067 674-38-31
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

   

  Про нас

  Мирон Жиравецький
  Кандидат медичних наук,
  керівник медичного центру “Біокурс”

  Кожен з нас мріє бути красивим, здоровим та щасливим. Чи знаєте Ви, що природою нам відміряно 120-140 років життя?! Але багато хто, нажаль, щоденно робить кроки для скорочення власного віку. Я знаю, як втілити мрію в реальність. І це простіше, ніж багато хто думає! Просто візьміть контроль над собою у свої руки! Адже не секрет, що щорічний ТО автомобіля є більш відповідальним і дорощим моментом, ніж визначення основних параметрів та резервних сил власного організму.


  Про медичний центр Біокурс

  «Маленька» клініка з великою історією!

  Видрук інтєрв 'ю з керівником медичного центру Біокурс, кандидатом медичних наукМироном Івановичем Жиравецькимдля газети «Високий замок»  Мирон Іванович – розкажіть будь-ласка детальніше про нові досягнення у діагностиці, які здобула ваша клініка у 2007 році.
  Вперше у Львові було створено унікальний проект по співпраці між двома клініками, які є лідерами по впровадженню нових медичних технологій в Україні, які відповідають сучасним стандартам діагностики та лікування у світі. Медичний центр Біокурс (м.Львів) та клініка Євролаб (м.Київ) створили спільну діагностичну та лікувальну базу з європейськими клініками для надання спектру послуг, який охоплює весь можливий обсяг медичної допомоги при найвищому сервісі та комфорті для пацієнтів.

  Що виділяє Медичний центр Біокурс на ринку приватної медицини у Західній Україні?
  В першу чергу це 20-річний досвід роботи команди лікарів професіоналів, наявність сучасної апаратури, можливість провести комплексні обстеження протягом 1 дня, діагностика та лікування в одній клініці, співпраця з клініками Австрії , Німеччини, Швейцарії, Туреччини, довіра тисяч Українських медиків, які скеровують ось уже 20 років пацієнтів на обстеження у клініку, а також домашня атмосфера спокою та комфорту , яка панує у закладі.

  Якими є основні напрямки роботи клініки?
  Медичний центр Біокурс працює, як діагностично-лікувальний заклад по типу «поліклініки». Тобто в одній установі пацієнт може отримати консультацію спеціаліста, а також пройти усі необхідні обстеження для встановлення діагнозу – об'єктвного стану на момент обстеження.

  Чи достатньо пройти обстеження в Біокурсі для встановлення будь-якого клінічного діагнозу?
  Нажаль ні. Саме тому з 2006 року наша клініка стала партнером європейської клініки Євролаб у м.Київ, яка володіє сучасним радіологічним комплексом (мультиспіральний комп’ютерний томограф, 1.5- Тесла ядерно магнітний резонанс, цифровий маммограф, рентген-апарат ) вартістю понад 7 мільйонів Євро виробництва фірми Сіменс, для дослідження в радіології за світовими стандартами, а також сучасною потужною лабораторією, яка має унікальні прилади для проведення таких складних тестів, як тест на батьківство, генетичний паспорт, автоімунних маркерів, онкомаркерів, імунограми, алерготестів, які не проводяться в жодному медичному закладі України. Клініка Євролаб є партнером однієї з найбільших клінік світу в місті Фрайбург(Німеччина) і має ексклюзивне право скеровувати результати досліджень, а також проводити телеконсультації з Німецькими колегами.

  Чи проводить Медичний центр Біокурс лікування?
  У нашій клініці можна пройти амбулаторне лікування у таких спеціалістів: акушер-гінеколог, уролог, андролог, сексопатолог, кардіолог, педіатр-неонатолог, алерголог, дерматолог, невропатолог, ревматолог, ендокринолог. Практично усі лікарі є вищої категорії.

  Які переваги лікування у вашому медичному центрі?
  Лікарі Біокурсу є забезпечені усіма необхідними засобами для діагностики захворювань на ранніх стадіях, обстеження проводиться оперативно, що дає можливість вчасно прийняти вірне рішення враховуючи об'єктивний стан кожного пацієнта на момент обстеження. Усі лікарі дотримуються стандартів лікування затверджених МОЗ України, а також враховують досвід закордонних колег. У кожного лікаря в арсеналі є сучасні прилади, які виділяють їх на ринку медичних послуг у Західній Україні. Наприклад: у гінеколога - лазер для вапоризації ерозії шийки матки та кондилом, в проктолога - прилад для безоперативного лікування геморою, в уролога - можливість виконати УЗД сечостатевої системи без спеціальної підготовки пацієнта, у кардіолога - можливість виконати ЕХО-КГ, ЕКГ протягом консультації. Незмінним залишається багаторічний досвід лікарів, а також тривалість консультації від 30 хвилин до 2 годин ( при необхідності) у комфортій атмосфері, за попереднім записом.

  Що ви рекомендуєте пацієнту у випадку захворювання, які не лікують в Біокурсі?
  Лікарі Біокурсу рекомендують звернутись у профільну установу в Україні або скористатись послугами міжнародних клінік.

  У вашій клініці встановлено сучасний Ультразвуковий апарат фірми Toshiba, які переваги ви отримали порівняно із звичайним апаратом?
  У руках наших лікарів радіологів ми досягаємо найкращих результатів у Західній Україні, крім того кожен з лікарів володіє вузькими напрямками в ультразвуковій діагностиці, що ще посилює якість проведеного обстеження.

  Для прикладу - Жельов Віктор Іванович лікар радіолог, лікар Узд вищої категорії, спеціалізація загальні Ультразвукові дослідження, педіатрія, неонатологія(нейросонографія, кульшові суглоби, дитяча хірургія), акушерство, доросла онкологія, травматологія, ревматологія, Красівська Лідія Ярославівна лікар акушер-гінеколог , лікар Узд вищої категорії, спеціалізація загальні Ультразвукові дослідження, акушерство та гінекологія, Жиравецький Тарас Миронович лікар уролог, андролог, сексопатолог, лікар Узд спеціалізація загальні Ультразвукові дослідження, урологія, Дунчич Ліля Григорівна лікар кардіолог вищої категорії, лікар Узд спеціалізація ЕХО-КГ, Чуйко Марія Миколаївна лікар педіатр-неонатолог вищої категорії, к.м.н., лікар УЗД спеціалізація неонатологія, Шимечко Орест Степанович лікар Узд вищої категорії, спеціалізація загальні Ультразвукові дослідження, доплерогафія судин, серця, Гайда Ігор Євгенович лікар Узд вищої категорії, спеціалізація загальні Ультразвукові дослідження, доплерогафія судин, акушерство. Троє лікарів є професіоналами в обстеженні вагітних жінок, вони мають можливість записати обстеження на диск. Апарат дає можливість побачити позаматкову вагітність до 10 мм, початкову аденому простати до 10 см3, а також детально обстежити будь-який орган який можна оглянути ультразвуком з роздільною здатністю до кількох міліметрів.

  До речі кожен пацієнт отримує ком пакт диск із проведеним обстеженням, який може надіслати через інтернет лікуючому лікарю, а також зберігати для порівняння змін в динаміці.

  Скільки коштує обстеження у вашій клініці?
  Кожне обстеження є в 5-10 разів дешевше ніж закордоном при цьому якість залишається високою. Нажаль ми залежні від виробників лабораторного та іншого обладнання, які є практично усі закордоном, тому ціни не можуть бути ще нижчими, а після зміни курсу валют пропорційно зростають. Консультація нашого спеціаліста вам обійдеться від 200 до 300 гривень, а весь комплекс діагностичних процедур визначається лікарем і ціна може коливатись від 25 до кількох тисяч гривень в залежності від проблеми з якою звернувся пацієнт. Ціни клініки вказані у прайсі і перед обстеженням пацієнту повідомляють вартість обстеження, яке буде проводитись. В нашій установі працює банківський термінал і пацієнт має можливість розрахуватись карткою, що теж є перевагою.

  Чи даєте ви гарантію за проведену діагностику?
  Медичний центр Біокурс, а також клініка Євролаб гарантує якість усіх проведених діагностичних процедур.

  Чи даєте ви гарантію на лікування?
  Нажаль ні. Тому що у лікуванні є термін «прогноз», а не гарантія, який залежить від багатьох об'єктивних факторів, зокрема часу звернення, складності захворювання, способу життя пацієнта, та ін.

  Коли ви рекомендуєте звертатись до лікаря і як часто це необхідно робити?
  У світовій медичній практиці є речі незмінні, це стосується профілактичних щорічних обстежень (які, доречі, вперше запровадив Радянський Союз). Англійською це звучить як Check-Up (Швидка перевірка базових медичних показників). Ці обстеження щороку вдосконалюються, але базові показники (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, коагулограма, загальний аналіз сечі, рентген грудної клітки, комплексне УЗД) залишаються незмінними.

  Чи можна уникнути обстежень, для того, щоб пройти лікування у клініці?
  Кожен лікар, коли встановлює діагноз або призначає лікування, повинен керуватись об'єктивними показниками, а будь яка суб'єктивна допомога від пацієнта лише допомагає і є додатковою, а не основною інформацією. Тому лікувати «всліпу» неетично і неконструктивно і може обернутись шкодою для пацієнта.

  Чи співпрацюєте Ви з державними медичними закладами?
  Так звичайно. Ми стаємо у пригоді лікарям коли є потреба у виконанні складних діагностичних процедур або в отриманні детальнішої медичної інформації на кращій апаратурі. Тому за 20 років роботи у нашій клініці обстежено більше ніж 300 тисяч пацієнтів з України та закордону, які були скеровані лікарями інших клінік.

  Чи звертаються до Вас пацієнти з інших країн?
  У нас працює багато лікарів , які вільно володіють англійською мовою тому для нас не є проблемою надати послуги для іноземця, деколи користуємось послугами перекладача, а ціна приємно дивує більшість іноземців, які з радістю проходять великі комплексні обстеження протягом перебування у Львові.

  Що означає VIP – обслуговування у Біокурсі?
  Це можливість за короткий час(1 день) пройти велику кількість діагностичних та лікувальних процедур в одній установі, які підбираються індивідуально лікарем консультантом, не відчувши втоми та роздратування, через відсутність черг та комфортну атмосферу. Наприклад, щоб здати аналізи непотрібно попереднього запису і процедура триває до 10 хвилин, Ультразвукове дослідження та консультації тривають від 30 хвилин до 1,5 години в залежності від складності медичної проблеми.

  Як проходить амбулаторне лікування у Вашій клініці?
  Лікуючий лікар видає пацієнту схему лікування за якою останій приймає ліки вдома, при чому періодично пацієнт звертається в клініку для періодичного моніторингу на контрольні обстеження, після чого проводиться необхідна корекція та контроль якості лікування. Періодичність всередньому 1 візит на 2 тижні, але при необхідності моніторинг проводиться частіше. Переваги такого лікування у тому що пацієнт не відволікається від роботи та сім»ї, а також економить на перебуванні у стаціонарі. Пацієнт витрачає до 1 години часу щотижня на медичні процедури тестування та консультації у зручний для нього час і отримує необхідну медичну допомогу.

  Як проходить процес надання медичних послуг у Біокурсі?
  У нас є можливість пройти необхідне обстеження за скеруванням свого лікуючого лікаря, або скористатись консультацією нашого спеціаліста за попереднім записом. Первинна консультація дає можливість лікарю оцінити загальний стан здоров'я, вислухати скарги, зібрати анамнез хвороби, анамнез життя пацієнта і призначити відповідний обсяг обстеження для встановлення кінцевого діагнозу. На повторній консультації лікар аналізує отримані результати, встановлює кінцевий діагноз та рекомендує відповідне лікування. При необхідності хірургічного лікування надає рекомендацію щодо вибору клініки, яка виконує дані лікувальні процедури.

  Мирон Іванович - наскільки важливою є на сьогодні роль лабораторії в медицині?
  З давніх часів добре відоме серед медиків латинське прислів'я - «Хто добре діагностує - той добре лікує». Воно як ніколи є актуальним в наш час коли щороку з'являються нові захворювання. Якщо порівняти медицину XIX сторіччя, яка базувалась на використанні практичного досвіду лікаря отриманого з допомогою тільки його органів відчуття - зору, слуху, дотику - сьогоднішній рівень медицини передбачає використання передових досягнень і відкриттів у галузі генетики, біохімії, молекулярної біології, мікробіології та вірусології, імунохімії, які прийшли до нас у другій половині XX століття. На сьогодні прогрес в медичній діагностиці є таким швидким як і в розвитку комп'ютерних технологій. Більш того, нові відкриття в галузі медицини здебільшого пов'язані з визначенням причини виникнення захворювань - а це в першу чергу є мікробні, вірусні, хімічні та фізичні фактори зовнішнього середовища, які викликають порушення біохімічного метаболізму та поділу клітин. Без визначення конкретних речовин – так званих біомаркерів, які з'являються під час захворювання або рівень яких порушується під час патологічного процесу неможливе встановлення діагнозу та контроль ефективності лікування. Тому наявність сучасної лабораторної бази є просто життєво необхідною і є відображенням стану медицини.

  Чим «Біокурс» відрізняється від інших лабораторій?
  Ми існуємо на ринку лабораторних послуг вже 20 років. На відміну від звичайних клінічних лабораторних обстежень, які виконуються в лабораторіях при державних лікарнях для забезпечення мінімального необхідного об'єму тестування, і які до речі надзвичайно обмежені куцим бюджетом державної медицини, виконуємо сучасні дослідження з переліку унікальних тестів, здебільшого недоступних через фінансову неспроможність «державникам». В нашому переліку є на сьогодні до 300 різних тестів в галузі біохімії, ендокринології, мікробіології, вірусології, онкології, алергії, імунології та генетики. Для діагнозу одного захворювання інколи потрібно визначити декілька маркерів - діагностичних сполук, що свідчать про захворювання, а за кожним маркером стоїть використання тест-системи - набору реагентів вартістю від 100 до 600 доларів. Причому на ринку тест-систем існують проблеми з якістю, надійністю, інформативністю і ціною, які можна вирішувати тільки при постійному слідкуванні за втіленням у практику наукових розробок фірмами-виробниками, що мають добру репутацію щодо якості продукції - здебільшого представників високо розвинутих в біотехнологічному відношенні країн Франції, Німеччини, Англії, Швейцарії, Австрії, США. Слід згадати що самі тест-системи не працюють без відповідних комп'ютеризованих сучасних аналізаторів, ціни на які думаю в десятки разів перевищують декілька річних бюджетів виділених на реагенти для лабораторій державної медицини. До речі вказані складові якісної діагностики визначають і відповідну ціну на аналіз та призводять до зменшення кількості зайнятих працівників і їх завантаженості.

  Розкажіть будь-ласка детальніше про можливості Вашої лабораторії, адже більшості львів'ян «Біокурс» асоціюється з анонімним кабінетом «Безпечний секс» і тестуванням на «пікантні» хвороби?
  Щодо «пікантних», тобто венеричних або на медичній мові - статевих трансмісивних захворювань - ми завоювали репутацію першої у Львові дійсно анонімної та якісної діагностичної лабораторії з повним спектром діагностики - а це до 20 збудників . До речі ці захворювання є на сьогодні найбільш реєстрованими серед всіх інфекційних захворювань і щорічна американська статистика налічує до 15,3 млн нових випадків. Причому це не тільки відомі всім СНІД, сифіліс та гонорея, а статеві захворювання так званої другої генерації - хламідіоз, міко/уреаплазмоз, герпес, цитомегало- та папілома вірусна інфекції, гепатити В і С, які беручи початок, деколи при повній відсутності симптомів, в статевих органах, викликають важкі захворювання інших органів та систем - печінки, суглобів, серцево-судинної, нервової, репродуктивної систем, дають поштовх до розвитку ракових захворювань. На сьогодні наприклад в світі кожна п'ята подружня пара не має дітей і на інфекційні фактори, а в першу чергу хламідіоз та його наслідки , припадає від 50 до 70% причин. До речі, при поступленні в любий стаціонар на лікування чи при професійних оглядах обов'язковим для хворого є контроль державою тільки наявності сифілісу за відомою всім реакцією Васермана - РВ, а інші захворювання залишаються не виявленими і часто терапевти чи інші вузькі спеціалісти і не підозрюють, що причину терапевтичного чи неврологічного захворювання слід шукати саме серед цих «пікантних» захворювань, не говорячи про гінекологію та чоловічі захворювання, де без точного визначення збудника, а частіше їх комбінацій можна роками без ефекту лікувати «простатит», «запалення яєчників», «ерозію», «молочницю», «фіброміому».

  Традиційними обстеженнями у нас залишаються гормональні обстеження при захворюваннях щитовидної залози - діагностика різних форм зобу за рівнем гормонів тироксину (Т-4), трийодтироніну (Т-3) та вільних фракцій, ТТГ, а також аутоантитіл до тканини цієї залози, визначення гормонів, що регулюють дозрівання статевих клітин у жінок та чоловіків - пролактину, фолікуікуло-стимулюючого та лютеїнізуючого гормонів, естрогенів, прогестерону, тестостерону, які є необхідним при виявленні ендокринних причин жіночого та чоловічого непліддя, порушеннях менструального циклу, невиношуванні вагітності. Аналіз таких гормонів наднирників та гіпофізу, як кортизолу, альдостерону, АКТГ, гормону росту є необхідним при порушеннях водно-сольового обміну та відхиленнях в рості.

  Цікавими та інформативними є так звані онкомаркери - тести по визначенню специфічних речовин, які продукуються пухлинами в тих чи інших органах. За їх рівнем в крові без важких болісних процедур можна визначити на клітинному рівні наявність пухлин шлунку, товстого кишківника, печінки, простати, підшлункової та молочної залози, яєчників, легенів. Вони є не замінними для раннього виявлення та контролю ефективності лікування онкологічних захворювань. Цікаво що світова медицина щорічно відкриває і впроваджує в діагностичну практику для боротьби з раком нові оикомаркери, а наші лікарі практично не користуються цими цінними методами через брак інформації. Ці тести добре зарекомендували себе ще з 1989 року коли за рахунок коштів профспілки нами обстежувалось щорічно до 20 підприємств міста та області й виявлені хворі отримували вчасну спеціалізовану допомогу.


  Добре знають ціну діагностиці акушери та гінекологи. Без аналізу на хоріогонічний гонадотропін (ХГ) не можливо встановити точний діагноз вагітності, визначити чи це не позаматкова вагітність при наявності затримки та кровотечі, адже ультразвукове сканування може розпізнати плідне яйце тільки з третього тижня вагітності, а даний тест - з 8-10 дня після зачаття. За його рівнем можна передбачити загрозу раннього викидня і провести профілактику. Інший важливий тест - альфа-фетопротеїн (АФП) - білок печінки плоду, який з'являється в крові вагітної матері і за рівнем якого можна прогнозувати народження дитини з вадами розвитку. Проведення такого тестування з 15 по 20-й тиждень вагітності дає змогу виявити плід з важкими вадами розвитку - синдром Дауна, гідроцефалія, відсутність кінцівок, нирок, стравоходу та вчасно перервати вагітність з метою профілактики народження неповноцінної дитини. Крім того подружнім парам в яких стались такі біди як невиношування, ранні чи пізні викидні, завмирання плоду чи рання загибель після народження, необхідно пройти обов'язкове тестування на так звані ТОRСН-інфекції - скорочена англійська абревіатура назв захворювань, що можуть протікати безсимптомно в подружжя, але с життєво небезпечними для плоду - Т-токсоплазмоз, О-Оthers - інші (великий спектр захворювань за конкретними показами, в тому числі сифіліс, СНІД, туберкульоз і ін.), R-Rubella - краснуха, С-Сhlamidia - хламідіоз, Н-Нerpes - герпетична та цитомегаловірусна інфекції. Цікаво що за кордоном вагітних перевіряють на ці інфекції кожні три місця вагітності з метою запобіганню інфікуванню і вчасному лікуванню плода, в той час як наші жінки по 2-3 рази переживають таку моральну та фізичну травму, якою є викидень чи рання смерть дитини, поки лікарям спаде на думку провести комплексне дослідження причин трагедії. Всі ці аналізи виконуємо вже 13 років з використанням тільки тест- систем світового лідера швейцарської фірми «Хофман Ля Рош».

  З новинок в цій галузі ми пропонуємо зараз цитогенетичне обстеження батьків - визначення кількості та якості хромосом, а також геномну дактилоскопію - визначення біологічного батьківства/материнства. У нас проводиться також визначення якості сперми батька на лазерному аналізаторі, який за 40 секунд автоматично підраховує основні параметри, адже на сьогодні роль чоловічого непліддя через високу чутливість сперматозоїдів до несприятливих факторів перевищує жіночу і складає 52%.

  Які ще захворювання можна діагностувати у Вашій лабораторії?
  Крім банальних тестів таких як загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, біохімія крові, визначення групи крові ми проводимо бактеріологічні посіви з зіву, очей, носа, ран, сечі для встановлення виду мікроорганізму та його чутливості до антибіотиків, що дає можливість лікарям правильно лікувати гострі та хронічні захворювання нирок, вуха, зіву, носа і ін. Більшість захворювань містять в своїй назві латинський суфікс -ит- (отит, синусит, пієлонефрит і т.д.), що означає запалення, а в переважній більшості воно є результатом агресії тих чи інших мікробів і вірусів - від банально відомих широкому колу стафілококів і вірусу грипу до екзотичних збудників, які описує наука щороку десятками.

  Однією з важливих галузей є діагностика гепатитів В і С , які складають значну частку захворювань печінки і можуть передаватись при любому контакті з мікрокількостями крові і не завжди супроводжуватись жовтяницею. Цікавим в діагностичному плані є тест по визначенню причинної ролі у виникненні хронічних гастритів, виразки шлунку та 12-палої кишки бактерії Гелікобактер пілорі. В наш час, коли ми були студентами - кінець 70х років - у всіх підручниках з терапії перелік причин виникнення цих захворювань складав декілька сторінок - від гарячого чаю до невчасного вживання їжі. Відповідно призначалось і «лікування». В даний час доведено, що у 50-70% випадків причина гастриту - запальний процес викликаний вище названою бактерією. За відкриття її двоє австралійських вчених отримали в 2005 році Нобелівську премію. Визначивши в краплі крові наявність антитіл - речовин, які виробляє на захист від цього збудника організм, можна виявляти на ранніх стадіях та контролювати успіх лікування цих раніше хронічних захворювань.

  Подібні чудеса пропонує сьогоднішня світова діагностика при сумнівних результатах шкірних туберкулінових проб та флюорографічних обстеженнях легень в діагностиці туберкульозу - за декілька хвилин в 2-3 краплях крові можна визначити специфічні антитіла до особливих ділянок туберкульозної палички, які з'являються тільки при активному туберкульозному вогнищі і зникають після завершення захворювання. За аналізом крові на специфічні антитіла у нас можна визначити такі збудники хронічних запалень легень як мікоплазма пневмонії, хламідія пневмонії, цитомегаловірус, легіонелла. Як і у випадку з виразкою шлунку на сьогодні доведена роль збудника - хламідія пневмонії- у виникненні такого небезпечного захворювання легень як бронхіальна астма. Цей збудник привертає велику увагу як чинник виникнення основних в структурі смертності захворювань - серцево-судинної патології. Трагедія починається з дрібних вогнищ запалення на стінках судин у відповідь на агресію збудника, який поширюється кровотоком з місць первинної локалізації (легень), продовжується відкладанням патологічних продуктів ліпідного обміну при його порушеннях та закінчується закупоркою судин (тромбозом/стенозом), які є причиною інфаркту міокарду та інсульту мозку.

  До інших «цікавих» в медичному плані чинників слід віднести ціле сімейство вірусів герпесу, в яке на сьогодні входить 8 видів , в тому числі герпес простий 1(орального) та 2 (статевого) типу, оперізуючого лишаю - 3 тип, вірус інфекційного мононуклеозу або Ебштейн-Барра - 4 тип, цитомегаловірус - 5 тип, віруси 6, 7 і 8 типу. Спектр захворювань, які викликаються ними дуже широкий від дрібних виразок на статевих органах чи «застудних» пухирців на губах до важких уражень головного та спинного мозку з клінікою радикулітів, люмбаго, розсіяного склерозу і інших дистрофічних процесів нервово-рухового апарату, синдрому хронічної втоми, атеросклерозу судин та раку крові, важких очних уражень. Особливістю цих вірусів є широка поширеність серед населення - до 80-90 % дорослого населення є безсимптомними їх носіями, а під впливом несприятливих факторів (імунодефіцит, стреси, переохолодження і ін.) відбувається їх перехід зі стану сплячки (латенції) до активного розмноження - реактивації, яку можна відслідкувати в нашій лабораторії провівши тестування .

  Чи чекають новини львів'ян, які вже знають попередній спектр ваших досліджень?
  З нових тестів ми пропонуємо визначення антигельмінтних антитіл в крові пацієнта. Мова йде про добре відомі глисти, які передаються від котів, собак, худоби через вживання забрудненої їжі та споживанні інфікованої глистами мясної та рибної їжі. Вони є причинами анемій у дітей, відсутності апетиту, алергічних реакцій, захворювань легень, печінки та жовчного міхура. Для цього достатньо здати 1 мл крові і за рівнем антитіл ми визначимо чи пацієнт інфікований 4-ма основними глистами та лябліями. Ці тести на сьогодні добре доповнюють аналіз стільця чи жовчі з допомогою мікроскопу, який до речі не завжди виявить невелику кількість збудника.

  З ростом наркоманії ми ввели нові тести - визначення в сечі рівня 5 основних наркотиків -маріхуани («травка», «план»), кокаїну, амфетаміну та метамфетаміну («дискотекові» стимулятори), морфіну (героїну). Мета тестування - вчасне визначення батьками факту вживання дітьми наркотиків при перших спробах для запобігання виникненню істинної залежності та переходу на «важкі» (довенні) наркотики, яка лікується вкрай важко. При цьому батькам достатньо принести сечу підлітка, не обов'язково попереджаючи для якого тестування вона потрібна. Сліди наркотику можна визначити навіть через 3-4 дні після разового вживання. Соціологічні дослідження показують, що до 60% московських школярів хоч раз пробували вживати той чи інший наркотик. Про рівень наркоманії в Україні говорить її «перше» місце в світовому рейтингу ВІЛ-інфікованих, які захворіли через довенне введення наркотиків.

  На сьогодні лабораторія проводить також виявлення харчової алергії як сповільненої так і миттєвої дії. В багатьох випадках надмірна вага і неможливість похудіти, а також погане самопочуття – головні болі та болі в суглобах і попереку є результатом імунної реакції організму на той чи інший продукт харчування. В нашому арсеналі тестування на 90 різноманітних продуктів. При виявленні позитивної реакції ці продукти виключаються з раціону і людина знімає і зайву вагу і приховані причини розладу здоровя.

  М.І., я зрозуміла, що Ваша лабораторія може виконати будь-який аналіз?
  Нажаль це не так.

  Асортимент аналізів, які використовує сучасна медицина - це декілька книг переліку і навіть за кордоном вони виконуються корпоративними силами - з залученням багатьох вузько спеціалізованих закладів. Але дбаючи про клієнта ми заключили договір з нашими колегами з приватного Берлінського медико-діагностичного інституту та найсучаснішим діагностичним закладом України – київським центром діагностики «Євролаб». Щотижня маємо змогу відправити проби хворих літаком і отримати можливість виконати найсучасніші дослідження з розряду унікальних, яких не має в переліку будь-якої нашої вітчизняної установи, в умовах столиці Німеччини та Києва. Результати досліджень на німецькій та українській мові видаються письмово по факсу та електронній пошті на протязі тижня.

  Перебуваючи там нас вразила система організації проведення аналізів - зі всього Берліну та Німеччини кур'єрською велосипедною поштою привозяться зразки проб крові та матеріалу від приватних лікарів та державних лікарень, аналізи виконуються в цілодобовому режимі на величезному парку сучасного обладнання розміщеному тематично на 5 гігантських поверхах, які нагадують потужні цехи заводу. Не відстає у цьому відношенні і «Євролаб», який до того ж обладнаний найсучаснішіим рентгенологічним, ультразвуковим обладнанням, комп’ютерним томографом та ядерно-магнітним резонансом, де за нашим скеруванням можна пройти унікальну діагностику з отриманням заключення провідних спеціалістів Європи по каналах телемедицини з якими має договір про співпрацю цей центр. Завідує лабораторією в Євролабі спеціаліст із Німеччини з багаторічним досвідом. Таке відношення до лабораторної бази та її потужність викликають щиру заздрість і є прикладом для наслідування.

  До речі на моє переконання успіхи закордонної медицини в першу чергу забезпечуються потужними можливостями як лабораторної так і функціональної діагностики і їх безперервним швидким розвитком. Великою проблемою не тільки у нас, але й в усьому світі є тенденція недостатнього знання лікарями сучасного рівня розвитку діагностичних технологій і неповне або неправильне використання їх можливостей для повного обстеження хворого, а також правильного вибору лікування. Тому на протязі всього існування «Біокурсу» йде взаємовигідне спілкування з лікарською громадськістю нашого міста та інших областей в плані інформативної підтримки -лікарі виступають замовниками нових тестів, про які вони взнають на міжнародних зібраннях, а ми в свою чергу даємо їм методично-інформаційну підтримку та забезпечуємо практичну реалізацію цих новинок у нас у Львові і повірте багато наших клієнтів, які бачили закордонні медичні заклади є приємно здивовані умовами та сервісом, адже результати можна отримати вже в той самий або наступний день.

  Чим планує здивувати клініка в Майбутньому?
  Ми плануємо збільшити штат вузьких спеціалістів, стати більш доступними (уже налагоджена здача аналізів і робота кабінету УЗД в суботу), тримати міжнародний рівень медичних послуг та налагодити ще тісніші контакти з міжнародними клініками для покращення процесу лікування у випадках, коли Українська медицина безсила!

  Що лікуємо

  • Уролог, андролог, сексопатолог (чоловічі проблеми: аденома, простатит, непліддя, "чоловічий клімакс", зниження потенції, запальні захворювання  сечостатавої системи, передчасна еякуляція, рак простати, сечокам'яна хвороба).
  • Акушер-Гінеколог (жіночі проблеми: ерозія шийки матки (відеокольпоскопія, лазерна терапія), визначення прохідності маткових труб, гормональні порушення, запальні захворювання у жінок, болючі менструації, мастопатія, онкологічні захворюваня, лазерне випалення кондилом та бородавок, ендометріоз, непліддя).
  • Обстеження подружніх пар, які планують вагітність з метою народження здорової дитини та ведення вагітних за міжнародними стандартами.

  • Гастроентеролог (гастрит, виразкова хвороба шлунка, гепатити, холецистит, паразитарні заворювання, панкреатит у дорослих та дітей, дієтичне харчування).
  • Ендокринолог (проблема зайвої ваги, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, інші гормональні порушення).
  • Кардіолог-терапевт (проблеми із серцем - ЕКГ, Ехо-КГ (УЗД серця), усі необхідні лабораторні дослідження, гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарда, інсульт, аритмія, стенокардія, серцева недостатність).
  • Ревматолог (захворювання суглобів(артрити, артрози) та серця(набуті вади), автоімунні захворювання).
  • Судинний хірург - дослідження стану судин (при цукровому діабеті, головних болях, інсультатах, варикозне розширення вен, тромбози, атеросклеротичне ураження судин)
  • Педіатр-неонатолог (діагностика та лікування у дітей від народження до 16 років)
  • Алерголог (алергічні захворювання, бронхіальна астма, дерматити)
  • Дерматолог-Венеролог (захворювання шкіри, трихологія(лікування проблем волосся)
  • Невропатолог-нейрохірург (неврологічні захворювання, проблеми з хребтом, головні болі та ін.)
  • Проктолог (лікування захворювань прямої кишки, зокрема геморою)
  • Сомнолог (діагностика та лікування проблем сну)

   

  • БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА АКРЕДЕТОВАНА ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ ВИКОНУЄ ПРОТЯГОМ 1 ДНЯ БІЛЬШЕ 100 РІЗНОМАНІТНИХ ТЕСТІВ:

  • Загально-клінічні аналізи (загальний аналіз крові та сечі). Коагулограма. ШОЕ.
  • Біохімічний аналіз крові(вказує на функцію певних органів: печінки, нирок, підшлункової залози та ін).
  • Онкомаркери (визначення маркерів онкологічного процесу - СА125, ПСА, РЕА, СА 19-9, СА15-3, СА72-4, В2мікроглобулін, ХГ, АФП).
  • Тести на паразити (глисти) по крові(ехінокок, токсокару, лямблії, аскариди, опісторхи, трихінели, стронгілоїди та ін.).
  • Гормони(статеві, щитоподібної залози, наднирникові, гіпофізарні).
  • Уся панель обстежень на захворювання, що передаються статевим шляхом(гонорея, сифіліс, трихомоніаз, гарднерельоз, міко-уреаплазма, кандидоз).

  • Ревмопроби(АСЛО, РФ, СРП).
  • TORCH - інфекції (імунологічний аналіз), гепатити А, B, C, D, E,G.
  • Повний спектр аналізів для вагітних.

  • ДНК тести(генетичний паспорт, тести на батьківство, кількісний аналіз копій вірусів)
  • Імунограма з цитокінами.

  • Спермограмма на лазерному аналізаторі.

  • Тести на автоімунні захворювання.

  • Бактеріологічне дослідження з антибіотикочутливістю.

  • Тести на алергію (IG E, алергопанелі, харчова непереносимість)
  • Більшість тестів, які виконуються тільки в Києві чи Німмеччині за каталогом наших партнерів.


  СПЕЦІАЛІСТИ КАБІНЕТУ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ ДОСЛІДЖУЮТЬ:

  Стан внутрішніх органів, судин та серця у дорослих та дітей, немовлят та вагітних (обстеження немовлят уже 9 років проводить Жельов Віктор Іванович).
  Усі обстеження проводяться за попереднім записом і записуються на компакт диск.
  Обстеження проводяться на апараті преміум класу Toshiba Aplio XG (єдиний у західнй Україні).
  Oпис та можливості апарату

   

  Для проходження комплексного обстеження у Медичному Центрі "Біокурс" Вам необхідно пройти консультацію нашого лікаря з метою підбору необхідних діагностичних та лікувальних процедур, враховуючи індивідуальний стан Вашого організму та Ваші скарги! Якщо у вас виникли питання з вибору фахівця - зверніться на консультацію до головного лікаря клініки Біокурс!


  Запис на консультацію до лікаря за ТЕЛЕФОНОМ на рецепції

  032 2610595 (94, 96) або 067 6743831

  Перелік досліджень

  Перелік досліджень від медичного центру Біокурс

  1. VIP - жінка
  2. VIP - мужчина
  3. Мужчина за 40
  4. Жіночі проблеми - гормональне дзеркало
  5. Статеві інфекції - мазок
  6. Статеві інфекції - кров
  7. Молодіжна оптимальна
  8. Молодіжна мінімальна
  9. Здорова дитина (від 0 до 14 років)
  10. TORCH - інфекції
  11. Чекаємо дитину. Вагітність 3-й тримест (29-40 тижднів).
  12. Чекаємо дитину. Вагітність 3-й тримест (29-40 тижднів).
  13. Чекаємо дитину. Вагітність 2-й тримест (12-28 тижднів).
  14. Чекаємо дитину. Вагітність 1-й тримест (1-12 тижднів).
  15. Хочу стати батьком
  16. Планую вагітність. Жінки. Частина 3 (Гормони).
  17. Планую вагітність. Жінки. Частина 2 (Мазки)
  18. Планую вагітність. Жінки. Частина 1 (Кров)
  19. Щорічне профілактичне обстеження
  20. Лягаю в лікарню (хірургічні відділення, пологовий будинок)
  21. Лягаю в лікарню (терапевтичні відділення)
  22. Алергія - скринінг - змішана панель
  23. Алергія верхніх дихальних шляхів - нежить, полінози, астматичний компонент
  24. Дитяча алергія (20 алергенів)
  25. Алергія на харчові продукти (20 харчових алергенів)
  26. Щитоподібна залоза (вузли, онкологія)
  27. Щитоподібна залоза (розгорнутий аналіз)
  28. Щитоподібна залоза (скринінг)
  29. Діагностика остеопорозу
  30. Біохімія крові
  31. Неврологія
  32. Ревматологічний профіль
  33. Діагностика анемії
  34. Пошук онкологічного процесу (жінки)
  35. Пошук онкологічного процесу (мужчини)
  36. Проблеми надмірної ваги (метабoлічний синдром)
  37. Контроль за цукровим діабетом
  38. Стан нирок
  39. Пошук онкології шлунково-кишкового тракту
  40. Проблеми з шлунком, печінкою, підшлунковою залозою, кишківником
  41. Контроль лікування гепатиту С та профілактика цирозу печінки
  42. Контроль лікування гепатиту В та профілактика цирозу печінки
  43. Діагностика інфекційних гепатитів
  44. Стан печінки
  45. Діагностика гіпертонії
  46. Серцеві проблеми
  47. Атеросклероз судин

  Індивідуальні програми

  Індивідуальні програми від медичного центру Біокурс

  Індивідуальна програма Життя в гармоніі з собою
  Як це просто і одночасно складно – щоб душа і тіло жили в гармонії, як ранок і вечір, як мати і дитина. Адже саме від цього залежить гармонія відчуття щастя. Прокидатися без втоми, забути про поганий настрій, не почуватися погано у зв’язку зі стресами, змінами погоди... Не будьте байдужі, поверніть собі усі барви життя!

   

  Індивідуальна програма Шкіра без зайвого волосся
  Насправді, наявність пушкового волосся надає шкірі природності. А ось жорсткого волосся повинно бути небагато, адже саме жіночі статеві гормони сприяють росту жорсткого волося на жіночому тілі (у певних зонах), а що стосується рук, ніг, живота, спини, обличчя, то там їх надмірний ріст – ознака порушень в організмі жінки.

   

  Індивідуальна програма Волосся
  Насправді, наявність пушкового волосся надає шкірі природності. А ось жорсткого волосся повинно бути небагато, адже саме жіночі статеві гормони сприяють росту жорсткого волося на жіночому тілі (у певних зонах), а що стосується рук, ніг, живота, спини, обличчя, то там їх надмірний ріст – ознака порушень в організмі жінки.

   

  Індивідуальна програма Сяючі очі
  Ох ця втома, безсонні ночі, напружений графік зустрічей із партнерами, клієнтами... А ще б і гарно виглядати. Життя залишає дедалі менше часу на відпочинок. Комп’ютер, журнали, бізнес-плани... Дуже часто мішки під очима з’являються як наслідок постійного недосипання, неправильного харчування.

   

  Індивідуальна програма Світла шкіра
  Сонечко... Хочеться забути про все і зануритися в його промінні, узяти його енергію, навчитися в нього усміхатися, радіти, сяяти. Що може бути привабливішим гарної засмаги? Але потрібно завжди пам’ятати, що за теплом і світлом сонячних променів прихована небезпека для здоров’я і краси шкіри.

   

  Індивідуальна програма Шкіра
  Гарна шкіра – мрія кожної дівчини, жінки, а в сучасному світі – і кожного чоловіка. Адже в бізнесі твою зовнішність оцінюють майже відразу після знайомства, а іноді й до нього. Справити приємне враження на партнера, на конкурента – запорука майбутнього успіху. Шкіра є «дзеркалом» внутрішнього стану організму.

   

  Індивідуальна програма Легкість ніг
  Наш спосіб життя далекий від тваринного світу, де його мешканці взагалі не знають, що означає важко стояти, ходити, бігати... Люди дорого платять за прямоходіння. Крім усіх можливих проблем зі спиною, часто страждають наші ноги. Важкість, набряклість, втома, іноді більш серйозні порушення (варикозне розширення вен і т. п.).

   

  Індивідуальна програма Груди
  Для жінки груди є чи не найважливішим: тим, що дає насолоду всім – новонародженій дитині, коханому чоловікові і, зрозуміло, їй самій, – пружні, красиві, з гладкою, ніжною шкірою. Догляд за грудьми сьогодні поставлено на високий професійний рівень. Саме тут необхідне виважене ставлення до цієї ніжної частини жіночого тіла.

   

  Індивідуальна програма Красиве тіло
  Немає жодної жінки у світі, котра хоча б раз у своєму житті не замислювалася про одну потаємну складку. Споглядання за нею проводиться регулярно, і часто результат невтішний – явно проглядається «апельсинова шкірка». Ускладнюється все тому, що факторів, які викликають целюліт, дуже багато.

   

  Індивідуальна програма М'язи.
  Приємно дивитися на гарне структурне чоловіче тіло з чітко окресленим м’язевим рельєфом чи плоский підтягнутий жіночий животик. У наш час більшість зірок бізнесу, культури, кіно не уявляють жодного робочого тижня без занять спортом. Wellness став частиною способу життя, частиною внутрішньої культури, престижем і гордістю.

   

  Індивідуальна програма Струнка фігура
  Гарна фігура в неї, струнке тіло в нього... Що може бути прекраснішим, коли ми подобаємося самі собі, почуваємося гармонійно, розслаблено, незважаючи на стихійний ритм сучасного життя. На жаль, часто трапляється інша ситуація – люди тією чи іншою мірою незадоволені своєю вагою і дуже хотіли б знизити її до певних ідеальних параметрів.

  Контакти

  Медичний центр «БІОКУРС»

  Адресса:
  а/с 5666, 79000, м.Львів, вул. Новаківського, 8/1

  Тел/Факс.:
  (032) 261 05 95, 261 05 94, 261 05 96

  Тел/Моб.:
  +3 8067 6743831

  E-mail:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити


  likar
  120  Погода Львові » Україна