Ласкаво просимо, Гість
Будь ласка Вхід або Реєстрація.    Забули пароль?

Ціна життя маленької дитинки, Богданчику Базюку
(1 чол.) (1) Гість
Вниз Сторінка: 1
Повідомлення теми: Ціна життя маленької дитинки, Богданчику Базюку
#5
Ціна життя маленької дитинки, Богданчику Базюку 3 тиж., 4 д. назад Репутація: 0
Я звертаюся до всіх, хто небайдужий до чужого лиха.

Моєму синочку Богданчику (7 місяців) терміново потрібна операція з пересадки печінки.
вартість цієї операції становить 65 тис. еврів.

Таких грошей в нашій родині просто немає.

Вже 3 місяці Богданчик разом зі мною (мама Базюк Тетяна) мешкає у хірургічному відділенні №2 Львівської міської дитячої лікарні (м. Львів, вул. П.Орлика,4).

У Богданчика атрезія жовчних шляхів (вроджена вада жовчних шляхів через яку жовч потрапляє до крові та отруює організм). Лікарі зробили Богданчику операцію з пересадки жовчних шляхів, але клітини печінки вже відмирають, тому необхідна термінова пересадка печінки. Донором для Богданчика стане його батько (необхідні обстеження та аналізи вже зроблено).

На жаль подібні операції в Україні роблять лише діткам з 6 рочків, а Богданчик просто не має цього часу.
За словами лікарів операція потрібна ТЕМІНОВО (найближчі декілька місяців).

За порадою нашої лікарки ми направили всі обстеження, аналізи та медичні висновки до дитячої лікарні Польщі. Польські лікарі згодні зробити операцію і дають непогані прогнози.
Але вартість тієї операції складатиме 65 тис. еврів. Ми не маємо таких грошей.

Звертаємось до небайдужих людей-ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ БОГДАНЧИКА! він так хоче жити!

Щодня Богданчику роблять велику кількість дуже болючих ін"єкцій, він плаче-а моє серце розривається.

Дитина дуже хоче жити, і чіпляється за життя як може. нещодавно 28.07.2010 в ефірі телеканалу ТРК Україна, в програмі "Критична точка" вийшов сюжет про Богданчика. Цей сюжет можна подивитися за інтернет адресою каналу,сюжет про хлопчика починається з 18.00 хв. - це в підтвердження правдивості моїх слів. ми маємо всі необхідні висновки, аналізи, медичні довідки.

Цей лист за моїм проханням публікує зовсім незнайома мені людина Сідун Євгенія, яка не залишилася байдужою до нашої біди.

Адже я з сином мешкаю у лікарні, чоловік мешкає і працює в іншій області (м.Тернопіль), наша родина не має комп'ютера та доступу до інтернету.

Зв"язок зі мною лише моб.тел. 096 723 10 76 Базюк Тетяна. Допоможіть будь ласка! МОЯ ДИТИНКА ХОЧЕ ЖИТИ! буду вдячна за будь-яку допомогу, навіть інформаційну (лікарні, фахівці, можливо в когось є досвід лікування таких діагнозів).

ВРЯТУЙТЕ БОГДАНЧИКА


_KUNENA_BBCODE_HIDEIMG
_KUNENA_BBCODE_HIDEIMG

Натисніть щоб показати текст
dalibor.pap
Адміністратор
Постів: 5
graph
Користувач в оффлайні Натисніть тут, щоб переглянути профіль цього користувача
Останнє редагування: 10.08.2010 13:48 Редагував dalibor.pap.
Для додавання повідомлень Ви повинні зареєструватись або авторизуватись
 
Вверх Сторінка: 1