Комунальний заклад Львівської обласної  ради "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня"

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарням. Львів вул. Пекарська, 54
тел. (032) 275-54-05, 290-15-69

 

 

 

 

Про нас

Комунальний заклад  Львівської обласної ради «Львівська обласна

інфекційна клінічна лікарня» є центром по наданню спеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим міста Львова і області.

Статут КЗЛОР «ЛОІКЛ» затверджений наказом Управління майном спільної власності Львівської обласної ради (наказ від 25 вересня 2008р. №13-с).

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серія АОІ №205451 від 07.10.2008р.

Ліцензія МОЗ України серія АВ №431965 від 19 грудня 2008р. «Медична практика» термін дії з 27.11.2008р. по 14.09.2012р.

Ліцензії  на використання наркотичних, психотропних лікарських засобів та прекурсорів серія АВ № 441272 від 17.03.2009р., термін дії по 02.11.2011 р.

Акредитаційний сертифікат МОЗ України (реєстраційний номер 383/7 від 24  квітня 2007 року).

Положення «Про Комунальний заклад Львівської обласної ради „Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня”  та структурні підрозділи установи  затверджені  головним лікарем .

Метою діяльності лікарні є зниження рівня інфекційної захворюваності, розповсюдження інфекційних хвороб. Предметом діяльності лікарні є медична практика, надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної та консультативної допомоги населенню Львівської області та міста Львова, а також іншим громадянам.

Характеристика основних клінічних структурних підрозділів установи:

Приймально-діагностичне відділення забезпечує первинний огляд хворого лікарем (дитини або дорослого). В умовах приймального відділення приймається рішення про госпіталізацію хворого у КЗЛОР «ЛОІКЛ» або скерування його в інший лікувальний заклад (в залежності від виявленої патології). Відділення складається з двох підрозділів – приймального покою та ізоляторів для госпіталізації хворих на карантинні інфекції.

1-е дитяче відділення надає спеціалізовану  медичну допомогу дітям з інфекційними хворобами, зокрема з вірусними нейроінфекціями та ін. Відділення розраховане на 60 ліжок і має два пости: 1 пост – для госпіталізації хворих із нейроінфекціями – 30 ліжок; 2 пост – для госпіталізації хворих із респіраторними інфекціями – 30 ліжок.

2-е дитяче відділення надає спеціалізовану  медичну допомогу дітям з гострою кишковою патологією інфекційного походження. Відділення розраховане на 60 ліжок, має два пости: 1 пост – діагностичний підрозділ – 30 ліжок; 2 пост – для госпіталізації хворих з уточненим діагнозом ГКІ – 30 ліжок.

3-є відділення надає спеціалізовану медичну допомогу хворим з інфекційними хворобами, які проживають у Львівській області та м.Львові. У відділення госпіталізуються хворі жінки і діти із гострими тонзилітами, вірусними гепатитами, харчовими токсикоінфекціями. Відділення розраховане на 70 ліжок. До складу входить приймальний покій, 2 пости – на 40 і 30 ліжок, клінічна лабораторія, кабінет УЗД.

4-е відділення надає спеціалізовану медичну допомогу дорослим хворим з проявами нейроінфекції, дифтерії, паразитарними інфекціями та ін.  Відділення розраховане на 60 ліжок і має два пости: 1 пост – для госпіталізації чоловіків – 30 ліжок; 2 пост – для госпіталізації жінок – 30 ліжок.

5-е відділення надає спеціалізовану медичну допомогу дорослим хворим, зокрема, хворим на вірусний гепатит А,В,С. Відділення розраховане на 60 ліжок і має два пости: 8 пост – для госпіталізації жінок – 30 ліжок; 9 пост – для госпіталізації чоловіків – 30 ліжок.

7-е відділення надає  спеціалізовану медичну допомогу хворим  чоловічої статі віком від 15 років з інфекційними хворобами, зокрема, із проявами тонзилітів, харчових токсикоінфекцій. Відділення розраховане на 80 ліжок. До складу входить приймальний покій, 2 пости – на 40 і 40 ліжок, клінічна лабораторія, рентгенологічний кабінет, кабінет УЗД.

Відділення інтенсивної терапії надає невідкладну інтенсивну терапію інфекційним хворим дитячого і дорослого  віку. Відділення розраховане на 6 ліжок, до складу відділення входить ургентна лабораторія.

На базі обласної інфекційної клінічної лікарні функціонують 2 рентгенкабінети, 3 кабінети функціональної діагностики, 1 стоматологічний кабінет, 1 ЛОР-кабінет, харчоблок.

 1. 1. Кадрова робота:

Всього в лікарні працює 557  фізичних осіб, з них:

Лікарі                                                      –   61

Середній медичний персонал                   –  208

Молодший медичний персонал                 –  187

Інші                                                        –  101

 

Питанню підвищення кваліфікації працівників в лікарні приділяється велика увага. Лікарі протягом року відвідують переривисті курси, засідання обласного науково-практичного товариства лікарів-інфекціоністів, наукові конференції. В 2009 році на курсах підвищення кваліфікації навчалось 13 лікарів, 32 середніх медпрацівника.

Кваліфікаційний рівень лікарів:

З 61 лікарів, які працюють в лікарні, присвоєні наступні кваліфікаційні категорії:

- вища категорія                   - 28

- перша категорія                 - 6

- друга категорія                  - 6

 

Протягом 2009 року в лікувальний процес впроваджено:

 1. Застосування ультразвукового інгаляційного  апарату при лікуванні  стенозуючих ларинготрахеїтів у дітей.
 2. Впроваджено метод озонотерапії при септичних станах.
 3. Впроваджено  Протоколи лікування та діагностики пандемічного грипу А (H1N1) у дітей та дорослих.
 4. Визначення тяжкості перебігу лептоспірозу на основі багатофакторної моделі прогнозу.
 5. Застосування препаратів «Рибарину» та «Еберону» при лікуванні хворих на хронічні вірусні гепатити В і С.
 6. Впроваджено діагностичну таблицю для прогнозування тяжкості лептоспірозу.
 7. Впроваджено комп”ютерну базу  «Електронний архів» - “LEPTOSPIROSIS”/

   

  Коментарі  

   
  -7 #1 Полюжин Ігор Петрович 20.02.2011 23:04
  правильний телефон приймального покою інфекційної лікарні (м.Львів) 275-53-95
  Цитувати
   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Проведите свой отдых в Грибовке.