ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

Львівська міська дитяча клінічна лікарням. Львів вул. Пилипа Орлика, 4
www.mdkl.lviv.ua
тел./факс: (032) 293-18-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

  Про нас

  Щорічно в стаціонарі лікарні отримують медичну допомогу більше 15-ти тисяч дітей, при цьому питома вага жителів районів області складає 20 відсотків; оперується за рік близько 3 тисячі пацієнтів, в тому числі більше 100 новонароджених.

  На протязі 5-ти останніх років показник летальності по МДКЛ коливається в межах 0,18– 0,2, середнє перебування хворого 9,3-9,9. В складі лікарні працюють міські центри: алергологічний, антирабічної допомоги дітям, протиконвульсивних станів, колопроктологічний, статевого виховання дітей та підлітків, гастроентерологічний, мініінвазивних хірургічних втручань у дітей з урологічною патологією, дитячої нефрології та артеріальної гіпертензії та центр реабілітації дітей з вродженими та набутими формами кривошиї.

  Діють освітні програми для батьків “Астма-школи”, “Нефро-школи“, видається щоквартально журнал “Алергія у дітей” (розповсюджується безкоштовно). В лікарні постійно впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування, унікальними з яких вважаються: методика інтрамедулярного МОС стержнями Ендера при зламах плечової кістки; методика реконструкції дистального відділу гомілки по Груца при вроджених вадах; методика деформації стегна по Шанцу-Лазареву на стержневому апараті; методика реконструкції потрійної остеотомії тазу; методика корегуючої остеотомії з формуванням вилки та пластикою дефекту трансплантантом; методика Войта-терапії ранньої реабілітації хворих неврологічного профілю; проведення малоінвазивних оперативних втручань за допомогою нейрофіброскопу при нейрохірургічній патології; проведення малоінвазивних оперативних втручань в новонароджених та недоношених дітей; методика пластики сечового міхура при естрофії сечового міхура у новонароджених.

  Лікарня є клінічною базою Львівського Національного медуніверситету (3 кафедри) та медичних коледжів. Завдяки новітньому обладнанню, придбаному за кошти міського бюджету наша клініка запровадила ряд мініінвазивних методик в урологічній та нейрохірургічній практиці, які є унікальними не тільки для Львівщини, а й у нашій Державі.

  У 2007 році відкрито кабінет УЗД-обстежень експертного класу (трьохвимірне зображення) – єдиний такого рівня в області. На базі лікарні за період 2007-2009рр.організовано та проведено 20 науково-практичних конференцій: 6 міжнародного значення, 10 обласного значення, 4 - міські. Опубліковано за 3 роки 70 статей в пресі, проведено 38 виступів на телебаченні та 5 - на радіо.

  У Львівській міській дитячій клінічній лікарні працює близько тисячі співробітників: з них 174 лікаря (2/3 атестовані на вищу та І-шу атестаційну категорію), 390 медичних сестер. У 2003 році визнана лауреатом рейтингу “Кращі підприємства України”, в 2006 році- переможець конкурсу “Галицький лицар” в номінації “Кращий медичний заклад року Галичини”.

  В 2009р. лікарня - переможець конкурсу "Флагмани сучасної медицини".

  Наша клініка акредитована на вищу категорію.

  У серпні 2007 року МОЗ України було проведено сертифікацію і присвоєно установі статус "Лікарні доброзичливої до дитини" вперше серед педіатричних стаціонарів України. У 2010р. лікарня підтверджує статус "Лікарні доброзичливої до дитини". Лікарі установи проходять стажування в провідних клініках Австрії, Польщі, Німеччини, США; підписана угода про співпрацю з Нижньосілезьким педіатричним центром у Вроцлаві, а також 3-х річна угода про співпрацю "Акція зонненшайн Тюрінгія" (Німеччина), яка надає частину державного гранту для створення реабілітаційних підрозділів в нашій лікарні та навчання персоналу сучасним діагностичним методикам мінімальних відхилень в психомоторному розвитку дітей з періоду новонародженості.

  Продовжується співпраця в рамках "швейцарського" проекту по дитячій нефрології: на базі лікарні проводяться семінари-тренінги для лікарів УЗД-діагностики та рентгенологів. Лікарня є переможцем проекту Міжнародного благодійного фонду "Україна-3000".

  В рамках проекту отримується сучасне медичне обладнання, яке так необхідне для надання високоспеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню. В 2007 році Львівський міськвиконком затвердив концепцію реформування нашої лікарні на найближчі 4 роки, в основу якої покладено зміну традиційної структури лікарні на клініки – модулі з прогнозованим якісним прогресом кожної структурної одиниці.

  У 2009 році розроблена та подана в Управління охорони здоров'я Львівської міської ради концепцію реформування неврологічної служби. В установі ведеться робота по впровадженню єдиної медичної комп'ютерної мережі "Доктор Елекс" (електронна карта пацієнта).

  Відділення

  Приймальне відділення
  Відділення діагностики
  Клініка алергології
  Центр дитячої гастроентерології
  Центр дитячої нефрології та артеріальної гіпертензії
  Відділення неврології
  Відділення патології новонароджених
  Відділення реанімації новонароджених
  І педіатричне відділення
  ІІ педіатричне відділення
  Відділення ургентної хірургії
  Відділення планової хірургії

  Клініка мініінвазивної урології
  Клініка мініінвазивної урології
  Операційно-анестезіологічне відділення
  Відділення травматології та ортопедії
  Отоларингологічне відділення
  Відділення реанімації
  Відділення лабораторної діагностики
  Відділення функціональної діагностики
  Відділення реабілітації
  Відділення гіпербаричної оксигенації
  Рентгенологічне відділення
  Консультативна поліклініка

   Контакти

   Контакти
   м. Львів вул. Пилипа Орлика, 4

    

   Маршрутні таксі: №№ 66, 37, 22, 111, 54, 35, 135, 54, 84a, 94 (до зуп."Балатон")

    

   Тролейбус № 13 (до зупинки "Балатон")

    

   Коментарі  

    
   +14 #1 Таня 22.10.2010 17:42
   :roll:
   Цитувати
    
    
   +1 #2 ольха 24.05.2011 22:27
   :-)
   Цитувати
    
    
   +6 #3 Микита 15.10.2012 08:11
   Як для закладу, де лікуються діти, аптека (чомусь одна?) і магазин (також чомусь один) занадто дорогі. Це, напевне, дається взнаки відсутність конкуренції. Хто має совість піднімати ціни більше, ніж на 20% порівняно з магазинними? Хто з керівників лікарні дозволяє таке робити? Когось необхідно міняти, щоб будь-яка мама чи тато могли за доступними цінами купити все необхідне своїй хворій дитиня.
   Цитувати
    
    
   +9 #4 Natalya 09.11.2012 15:04
   Гроші для мене нічого не означають.Я можу купити все що захочу Но того, що хочу я за гроші не купиш. А хочу я здоров*я. мені попалась така лікарка яка зробила величезну помилку через яку я маю страждати,в 2010 році в березні я попала в цю лікарню і мені зробили операцію на апендицит РАДЧЕНКО ГАЛИНА ВАСИЛІВНА вона зробила помилку при операці через яку досі мене болить живіт , через місяць я знову потрапила в лікарню мене болів живіт мене прокапали стало лекше і виписали додому але в червіні я знову потрапила до лікарні тоді викликали лікаря який приїхав туди з своєю технікою і зробив мені операцію коли мене везли на операцію КВІТ почув що приїхав лікар з іншої лікарні і йому це не сподобалось він прибіг в операційну і почав кричати до лікаря який мене веде навіщо він запросив того лікаря "Що в нас нема спеціалісті що ти інших лікарів викликаєш"? НІ НЕМА тому що я по сьогодні не можу вилізтиз лікарні бо болить...і після цього мені зробили ще дві операції на злукову хворобу тобто спайки...а тепер виявилось що я знову йду на операцію але вже це не повязано з спайками то провина все провина РАДЧЕНКО і через спайки і через все при операції на апендицит коли вона зашивала скорше всього вона підшила нерв тому такі болі.і через неї я повина терпіти це все що вже і не робили і процедури всякі але мене болить всі ці операції були на спайки тому що вона не дала ніякого лікування просто порізала зашила і дала лікувати іншому лікарю але дякувати Богу, що не всі такі і є люди які завжди підкажуть до кого потрібно звернутися а до кого ні... Тепер після 2 операції яку робив лікар з іншої лікарні я лікуюсь в нього я лікуюсь в ОХМАТДИТІ він робить все щоб мені було добре, щоб я була здорова тобто щоб я жила, бо як нема здоров'я нема життя. Я вельми вдячна йому!ТОМУ дорогі батьки чуєте таке прізвище РАДЧЕНКО забирайте дитину і їдьте в іншу лікарню або до другого спеціаліста.ТОМУ ЩО ЖИТТЯ ВАШОЇ ДИТИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС.ЧОМУ Я ПОВИНА СТРАЖДАТИ ЧЕРЕЗ НЕЇ??????
   Цитувати
    
    
   0 #5 Зоряна 20.11.2012 19:51
   Лікарня просто ЖАХ !!! В приймальні сидять не люди а " Скоти" , на прохання назвати свою фамілію , повертаються сракою і хамлять , кажуть що вони не забовязані нічого називати. Це такі персони як молода, біла кучерява це одна і друга старша жінка подібна на кітаянку. Рідкісні суки. Але звідтам вони вилитять 100%. :-x:-*
   Цитувати
    
    
   +2 #6 Володимир 23.12.2012 15:48
   Візуально лікарня може ще бути,ремонт,чис тота всюди,гардероб.Це все зовнішне,яке спадае в око,але в таких місцях це не саме головне.Насамперед хочеться відмітити не професіоналізм, хамство медичного персоналу лікарні,в яких, напевно від наглості і самовпевненност і в очевидь повиростали крила.Це стосуеться також і співробітників 1 педіатрії,а також жахливого не професійної поведінки лікарів ЛОРів ціеї лікарні.В цілому оцінка лікарні по всіх параметрах нище середньої.
   Цитувати
    
    
   +3 #7 Денис 24.01.2013 22:12
   Велике Дякую персоналу лікарні !2 хірургія -приемні люди,які люблять дітей :-)Дуже приемно вражений увагою кожній дитині!!! :lol:
   Цитувати
    
    
   +1 #8 Ірина 23.02.2013 19:18
   Дякую велике-Гачкевич Галині Олександрівні!! !(завідувач,орт опедії-травматології)Д уже хороший лікар!!!
   Цитувати
    
    
   +1 #9 МаріяЯ 14.03.2013 18:43
   Дивуюся поганим коментарям...
   Лікарня чудова!Не очікувала, чесно кажучи.
   Приємний, ввічливий персонал, прекрасні спеціалісти. Попала з донькою в нейрохірургію, все було зроблено оперативно и якісно. Сама лікарня чистенька, охайна і гарна. Завідуючий - уважливий та привітний. Лікар, Тарас Ігорович, прекрасний спеціаліст. Щиро дякуємо!!!
   Цитувати
    
    
   -1 #10 Юлія Гринишин 31.03.2013 14:11
   Лікарня дуже хороша! 4 рази лежала зі старшою в 2педіатрії. Особлива подяка за лікування донечки- Шпичці Ользі Іванівні. На днях з молодшою потрапили в 1хірургію. Дитині зробили операцію і ми вже вдома. Низькій уклін лікарю від Бога- Шевченко Ларисі Петрівні за спасіння нашої донечки. Також особлива подяка завідуючому -Гоменюку Ігорю Стефановичу та усім працівникам цього відділення, які допомагали нам в одужанні і завжди надавали кваліфіковану допомогу! І на заключення ще раз мушу сказати, що це одна з найкращих у Львові лікарень, де працює багато кваліфікованих і порядних спеціалістів!!!
   Цитувати
    
    
   0 #11 Людмила 14.05.2013 16:33
   Не можу сказати про лікарню загалом але про декого маю певні враження. Нас скерували з донечкою до Гачкевич Г.О.(завідуюча ортопед-травматології).По-перше, наклала дитині стремена не правельно, по-друге, в нашій ситуації стремене вже нічого не могли врятувати тільки забирали дорогоцінний час лікування, а по-третє, призначила прийом нам,а сама не зявилась :sad:І ще й весь час такі хамливі медсестри і санітарки нам попадались, нікого нічого не можна запитати одні розумніші від інших :sad:
   Цитувати
    

   Додати коментар


   Захисний код
   Оновити

   Проведите свой отдых в Грибовке.