ДНК-дослідження (ПЛР)

ДНК - дослідження (ПЛР)

ПЛР - Це метод лабораторної діагностики, направлений на виявлення збудників інфекційних захворювань.

Трибуквений варіант - це абревіатура назви "полімеразна ланцюгова реакція" (Polymerase chain reaction - PCR, в англомовному варіанті).

ДНК-діагностика дозволяє виявляти навіть поодинокі клітини бактерій або вірусів. ПЛР-діагностика виявляє наявність збудників інфекційних захворювань в тих випадках, коли іншими методами (імунологічними, бактеріологічними, мікроскопічними) це зробити неможливо. ,

Чутливість ПЛР-аналізу складає 10-1000 клітин в пробі (чутливість імунологічних і мікроскопічних тестів - 103-105 клітин).

Особливо ефективний метод ПЛР для діагностики важко культивованих, некультивованих і малоактивних форм мікроорганізмів, з якими часто доводиться стикатися при латентних та хронічних інфекціях, оскільки цей метод дозволяє уникнути складнощів, пов'язаних з вирощуванням таких мікроорганізмів у лабораторних умовах.

Застосування ПЛР-діагностики також  є дуже ефективним  щодо збудників з високою антигенною мінливістю та внутрішньоклітинних паразитів. Слід зазначити, що методом ПЛР можливе виявлення збудників не лише в клінічному матеріалі, отриманому від хворого, але і в матеріалі, одержуваному з об'єктів зовнішнього середовища (вода, грунт і т.д.).

 

Основні аналізи методу ПЛР:

 1. Вірус гепатиту А, В, С
 2. Цитомегаловірус
 3. Вірус герпесу 1 / 2 типу
 4. Вірус Епштейна-Барра
 5. Токсоплазма
 6. Chlamydia trachomatis
 7. Gardnerella vaginalis
 8. Candida albicans
 9. Mycoplasma genitalium
 10. Mycoplasma hominis
 11. Папиломавірус
 12. Trichomonas vaginalis
 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UA

Погода Львові » Україна

Проведите свой отдых в Грибовке.