Стоматологія (Захворювання зубів та порожнини роту)

Стоматологія – це є галузь медицини, що вивчає захворювання не тільки зубів, а всієї порожнини рота, методи їх профілактики і лікування. 
На сьогодні, похід до стоматолога не є таким проблематичним як колись. Ми можемо вибирати все, наприклад, місце лікування (державна чи приватна клініка), стоматолога, методи лікування, матеріали які будуть використовуватися для лікування, та багато інших речей. Все це можливе тільки тому, що відбувся швидкий розвиток і вдосконалення стоматологічної медицини, запровадили найсучасніші методи, засоби і технології у системі лікування, діагностики та профілактики хвороб зубів і порожнини рота.  
Тепер в порівнянні із минулими роками, можливо контролювати сам процес і обирати спосіб лікування найбільш підходящий для кожного індивідуально. Такі значні зміни і вдосконалення можна спостерігати по покращених методах знеболювання, точнішою стоматологічною технікою. Наприклад, лікування зубних кореневих каналів, може бути кваліфіковано і легко здійснене за допомогою сучасних інструментів та матеріалів або ж розвиток технологій зубозберігаючих операцій дозволяє рятувати власні зуби до останньої можливості. Всі ці обставини сприяють морально полегшати похід до стоматолога.

Стоматологія поділяється на види:
Стоматологія дитячого віку – це вид стоматології, який саме вивчає формування та розвиток органів і тканин щелепно-лицьової ділянка в дитини, розробляє і застосовує методи профілактики, діагностики та лікування захворювань, аномалії зубів, щелеп, слизової оболонки в дітей.
Стоматологія ортопедична – цей вид вивчає порушення цілосності та функцій зубів і щелеп, їх діагностику і розробляє методи профілактики, лікування шляхом протезування, і застосування замінюючих і регулючих апаратів.
Стоматологія терапивтична – такий вид вивчає захворювання зубів, навколозубних тканин, слизової оболонки рота, розробляє методи їх діагностики та лікування, які є спрямованими на збереження структури і функції зубів.
Стоматологія хірургічна – такий вид, вивчає захворювання та пошкодження органів порожнини рота і щелепно-лицьової ділянки, розрозляє методи їх діагностики, лікування, а також і оперативні методи лікування. До хірургічної стоматології входить: хірургія зубів, гнійна хірургія порожнини рота, щелепно – лицьова і шийна ділянка, лікування пухлин порожнини рота щелепно-лицьової ділянки, травм, усунення вроджених і набутих дефектів, пластична хірургія.


Виділяються такі види стоматологічних захворювань:


Абсцес
Адентія
Відбілювання зубів
Видалення зубів
Вирівнювання зубів
Гігієна і профілактика
Гінгівіт
Зубний камінь
Імплантація зубів
Карієс
Кіста зуба
Лейкоплакія
Пародонтит
Пародонтоз
Періостит
Протезування зубів
Пульпіт
Стоматит

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Баннерная сеть BANNER.UAПогода Львові » Україна