Захворюваня суглобів (Ревматологія)

Ревматологія – це є розділ клінічної медицини, що вивчає етіологію, патогенез, клінічні прояви, лікування та профілактику ревматичних захворювань.
Ревматичні захворювання – це є група захворювань, які характеризуються системним ураженням сполучної тканини, внутрішніх органів та суглобів.
Отже, ревматологія вивчає значну кількість захворювань, пов'язаних із ураженням кістково-м'язової системи, серця (набуті вади серця), захворювання суглобів, системні хвороби сполучної тканини, а також і інші. Такі недуги є поширеними у світі і являються причиною тимчасової втрати працездатності та інвалідності. 
В загальному першою ознакою такого захворювання може бути артрит, тобто запалення суглоба, що проявляється болем, припухливістю. Причинами артриту можуть виступати: обмінні (метаболічні) порушення, вплив факторів зовнішнього середовища, патологія імунної системи, механізми спадкової схильності, а також багато інших. Діагностикою, лікуванням цих хворіб займаються - ревматологи. 
Артит та інші захворювання кісково-м’язової системи, переважно, зустрічаються у кожної п’ятої людини. Такі захворювання не залежать від віку та статті особи. Існує хибна думка, що такі хвороби мають хронічний характер і при їх появі - вони вже не виліковуються. Насьогодні існує безліч хороших препаратів, багато можливостей допомогти людині, тому не потрібно відкладати таке захворювання на завтра, адже воно може призвести до ускладнень.


Такі види захворювання:

 

likar
120Погода Львові » Україна