Захворювання очей (Офтальмологія)

Офтальмологія – це є розділ медицини, яка вивчає анатомію та фізіологію зоровної системи, рефракції ока, її розвитку і профілактики, а також діагностики, лікування захворювань ока та його придатків. Офтальмологія охоплює проблеми очного яблука і придаткового апарату очей. Захворювання очей розрізняється, як проблема вроджена чи набута, а також офтальмотравматологія – це хвороба, яка вимагає здійснення термінових заходів, наприклад, проведення мікрохірургічних операцій.
Функції органу зору можуть погіршуватися внаслідок цукрового діабету, ателосклерозу, захворюванні крові, перенесеній хвороби пов’язаної із неврологією, а також при патології під час вагітності. 
Проблеми із зором, як це не сумно усвідомлювати, можливі при будь-якому віці і це лякає. Зір це унікальна можливість, якою володіє людина і без якої неможливий нормальний спосіб життя. Насьогодні, статистичні дані у світі стверджують, що втрата зору є найбільшим людським страхом.
Світові технології прогресують щодня вперед, тому і для діагностування очей використовуюють найсучасніше обладнання, високоінформаційну технологію. 

Захворювання очей є різних видів:

 

likar
120Погода Львові » Україна