Жіночі захворювання (Гінекологія)

Гінекологія – це є розділ клінічної медицини, який вивчає анатомо-фізіологічні особливості жіночого організму, хвороби системи жінки, їх лікування і профілактики.
З кожним роком зростає кількість жінок із значними гінекологічними захворюваннями, а все це спричиняється у результаті - знехтуванням порадами лікарів. Через швидкий плин часу, зайнятість та недбалість, жінки забувають золоте правило – відвідати гінеколога 2 рази на рік. Причиною такого візиту не повинно бути лише певне захворювання, але й перевірка органів. Саме такий обачний спосіб життя допоможе вберегтись від недуг та виявити їх на ранній стадії.
Багато жінок та дівчат схильні до тої думки, що різноманітні запалення можна і не лікувати. Проте є важливим пам’ятати, що інфекції, які можуть потрапити до статевих органів жінок спричиняють велику шкоду не лише тим органам, а також й іншим. Захворювання статевих органів жінок поділяються на декілька видів: неспецифічні інфекції (це наприклад: вульвіт, ерозія шийки матки, ...), спецефічні захворювання (гонорея, сіфіліс, ...), мікроорганізми септичної етіології (ендеметрит, ....).
Вагомими причинами появи гінекологічних захворювань відбувається у результаті недотриманні правил особистої гігієни і гігієни статевих органів, активного статевого життя із різними партнерами, статеве життя під час періоду менструації, аборти, ендокринні, інфекційні та вроджені захворювання, алкоголізм, наркоманія.

Види жіночих захворювань:

 

likar
120Погода Львові » Україна