Медичний Центр “ІНТЕРСОНО” - Клініка лікування безпліддя

Медичний Центр “ІНТЕРСОНО ” - м.Львів79057 м. Львів, вул. Антоновича, 102
www.intersono.ua

Тел. (032) 239-34-05, 237-69-92
Skype: Intersono.1
ICQ: 57 65 46 884
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Про клініку

Наша місія – зробити доступним найдорогоцінніше, що є на Землі – щастя бути батьками: бачити посмішку своєї дитинки, чути її голос, доторкатись до її ніжних теплих рученят, відчувати її запах, вдосконалюватись і зростати разом зі своїми дітками, підтримуючи та розвиваючи один одного…

Наш успіх завдячує сучасному обладнанню, індивідуальному підходу до кожного пацієнта, відповідності світовим стандартам медичної допомоги і постійному контролю за роботою та її вдосконаленням. Перевагою Інтерсоно є також і широка мережа сателітних центрів та лікарів-партнерів по Україні, що робить можливим проходження обстежень та процедур, які передують заплідненню ін вітро, та спостереження вагітності за місцем проживання, а це зменшує психоемоційне та економічне навантаження при лікуванні.

Але найбільше наша робота є успішною через те, що ми – такі ж батьки як і ви, і нами також керує бажання досягти того єдиного святого людського щастя – щастя сімейного, щастя продовження роду, щастя спілкування. Всі свої знання, всі свої сили ми віддаємо вам і спільно з вами ми здолаємо усі перешкоди і досягнемо мети!

З повагою та любов’ю,
Олена Мороз та персонал медичного центру «Інтерсоно»

Про нас

1 травня 2009 року Медичний центр «Інтерсоно» відсвяткував 8 років своєї медичної діяльності. Клініка була заснована у 2001 році доктором Тетяною Мороз.

За допомогою «Інтерсоно» на теренах Західної України народилося більше ніж 700 здорових малюків. Мало що в світі можна порівняти з радістю батьків, коли вони дізнаються, що всі зусилля, терпіння та сподівання були немарними; що в світі розпочалося ще одне диво, і невдовзі їх дитинка буде дивитися на них очима, сповненими любові, і ніжно засинати на руках. Всі працівники нашої клініки працюють задля цих доленосних моментів...

Послуги

  • Лікування безпліддя
  • Програма «Донація яйцеклітин»
  • Програма «Сурогатне материнство»
  • Жіноча консультація
  • Спостереження вагітності
  • Аналізи
  • Ультразвукова діагностика

Контакти

Медичний Центр “ІНТЕРСОНО” - Клініка лікування безпліддя

79057 м. Львів, вул. Антоновича, 102
www.intersono.ua

Тел. (032) 239-34-05, 237-69-92
Skype: Intersono.1
ICQ: 57 65 46 884
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ми працюємо:

Понеділок-п’ятниця з 9:00 до 19:00
Субота з 10:00 до 15:00

Прийом проводиться виключно за попереднім записом.

Щосереди і щосуботи з 11 до 13 години та щовівторка з 15 до 17 години в нашому медичному центрі проходить День відкритих дверей та надається повна інформація щодо сучасних методів лікування безпліддя і безкоштовна консультація спеціаліста-репродуктолога. Прийом проводиться виключно за попереднім записом.

 

intersono

 

До нас можна доїхати таким транспортом:

Тролейбуси: № 2, 9, 10

Трамвай: №2

Маршрутні таксі

В напрямку до центру по вул. Антоновича: 1, 9, 10, 11, 21, 21a, 22, 31, 38, 70, 77

напрямок з центру по вул. Тургєнєва: 1, 9, 10, 11, 21, 21a, 22, 31, 38, 70, 77

Інші області.

Якщо Ви живете в іншій області, і кожного разу, щоб приїхати до нас, Вам потрібно долати далеку дорогу, ми пропонуємо Вам скористатися послугами «лікарів етапників», які співпрацюють з нами.

Для того щоб полегшити лікування та уникнути таких частих поїздок, які обтяжують емоційний стан пацієнта, наша клініка залучає на партнерських умовах фахівців з інших міст, які беруть на себе відповідальність за підготовку та лікування пацієнтів до процедури запліднення invitro.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.