Сімейне щастя не залежить від кількості сексу

gazeta.ua | 13. Груд. 2010

Апельсин

Істеричні напади у подружжя, або лише у чоловіка чи дружини психологи називають однією з головних причин розлучень. В якості ідеального заспокійливого засобу для запальної дружини або чоловіка фахівці пропонують частий і вдумливий секс.

Американські психологи вивчили 72 сімейні пари, котрі одружилася менше чотирьох років тому. Кожні півроку подружжя окремо давали інтерв'ю ученим, в яких повідомляли про те, як розвивається їхнє сімейне життя, що вони відчувають, чи часті сварки і скандали. Особливо психологів цікавило сексуальне життя випробовуваних.

 

 

 

Виявилось, що в середньому сімейні пари займаються сексом один раз на тиждень протягом перших шести місяців після весілля. Далі частота дещо знижується, і після закінчення чотирьох років спільного життя, подружжя повідомляє, що займаються сексом в середньому не частіше трьох разів на місяць. При цьому психологи зробили цікаве відкриття - кількість сексу і сімейне щастя не зв'язані безпосередньо. Найкращі характеристики своєму шлюбу давали як подружжя, що щодня займається коханням, так і ті, у кого секс трапляється не частіше двох разів на місяць.

Проте в окремо виділеній групі "невротичних шлюбів" справа йде інакше. Запальне подружжя, що проявляє схильність до сварок і скандалів на рівному місці, не може бути щасливими без сексу. А навіть найбільш вибухонебезпечний шлюб нервові чоловіки і дружини характеризують як вдалий за умови, що секс трапляється частіше, ніж сварки.

"Підвищена нервозність, запальність подружжя ми вважаємо ключовим чинником, що впливає на високий відсоток розлучень в перші роки шлюбу", - розповіла автор дослідження, доктор Мішель Рассел, котра представляє університет Теннессі.

При цьому саме максимально активні сексуальні стосунки здатні "примиряти і заспокоювати" нервових чоловіків і дружин, гасити сімейні конфлікти, додала психолог.

У нещодавньому дослідженні італійських учених було доведено, що сімейний секс продовжує життя. Доктор Еммануель Джанніні з університету Флоренції та її колеги обстежили чотири тисячі чоловіків і виявили, що ті з них, хто вів активне статеве життя і зберігав при цьому вірність своїм дружинам, жили довше. Регулярний секс сприяє накопиченню гормону тестостерону, який покращує стан серцево-судинної системи і обмін речовин в організмі. Що стосується вірності дружинам, то вона "залишає здоровою і урівноваженою нервову систему і підвищує стресостійкість".

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.