У Гонконгу вперше за сім років зафіксовано випадок захворювання на пташиний грип

novynar.com.ua | 23. Лист. 2010 | фото novynar.com.ua

river

У Гонконгу вперше за останні сім років зафіксовано випадок захворювання на грип H5N1 (пташиний грип), влада вживає заходів щодо попередження розповсюдження хвороби.

Як повідомляють китайські ЗМІ, грип H5N1 діагностований у 59-річної мешканки Гонконгу, яка 1 листопада повернулася з поїздки в материковий Китай. Хвора госпіталізована, її стан оцінюється як важкий. Санітарними службами обстежені вісім осіб, які близько контактували з хворою, включаючи її чоловіка та двох дітей, ознак хвороби у них не виявлено.

На сьогоднішній день департамент охорони здоров'я Гонконгу оголосив підвищений рівень загрози епідемії, створена гаряча лінія для оперативного отримання сигналів населення про можливі випадки захворювання. Поки невідомо, заразилася хвора після повернення до Гонконгу чи в період перебування на материку.

Захворювання, нині відоме як пташиний грип, - це інфекційна хвороба птахів, яка викликається одним із штамів вірусу грипу типу А. Учені припускають, що ключову роль у поширенні інфекції відіграють перелітні птахи. Особливо сприйнятлива до епідемій домашня птиця, включаючи курей та індиків. Перший підтверджений випадок зараження людей грипом птахів був зареєстрований у Гонконгу в 1997 році.

Нагадаємо, в березні поточного року на птахофермі у румунському селищі Летя, недалеко від кордону з Україною, був зафіксований спалах пташиного грипу. Вся птиця на зараженій фермі була знищена.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.