Цукор здатен перемогти деякі смертельно небезпечні віруси

gazeta.ua | 22. Лист. 2010 | фото gazeta.ua

river

Згідно з результатами дослідження, проведеного європейськими ученими, очищена і модифікована форма простого цукрового ланцюга здатна зупинити деякі швидкодіючі і смертельно небезпечні віруси, серед яких Ебола, Ласса і геморагічна лихоманка Марбург.

Склад, про який йдеться, називається окислена хлоридом оксиамілоза (chlorite-oxidized oxyamylose) або COAM, його можна отримати з легко доступних джерел.

"Ми модифікували і очистили безпечні ліки з природних джерел і виявили, як вони можуть захистити організм від смертельних вірусних інфекцій", - розповів Гислейн Опденеккер з Лабораторії Імунобіології в Інституті Медичних Досліджень і Леувенського Університету в Бельгії, який брав участь в дослідженні.

Дослідники заражали мишей вірусом, який вбиває менш ніж за тиждень. Одна група заражених тварин зазнала лікування неочищеним варіантом складу, і в результаті близько половини заражених мишей виявились захищені від дій вірусу.

Потім учені очистили речовину і лікували нею іншу групу заражених мишей. У цій групі, більш ніж 90% перенесли смертельну інфекцію і вижили. Таким чином, очищений склад майже повністю блокував дію вірусів-вбивць, прискорюючи реакцію швидкодіючих імунних клітин організму, відомих як білі кров'яні клітини або лейкоцити, на ранньому етапі інфекції.

За словами Джона Вері, видавця журналу Journal of Leukocyte Biology, в якому опублікований звіт про дане дослідження, це - чудове відкриття оскільки воно дозволяє сподіватися на те, що медицина нарешті стане здатна насправді перемагати деякі види всесвітньо відомих смертельних вірусів в організмі людини, оскільки швидка мобілізація антивірусних імунних клітин є критичною в гонці між цими вірусами-вбивцями і клітинами організму.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.