Алкоголь продовжує життя - учені

gazeta.ua | 19. Лист. 2010 | фото gazeta.ua

river

Учені знайшли свідоцтво того, що алкоголь нібито може бути корисним для здоров'я. Згідно з результатами дослідження, проведеного в США, вживання спиртного продовжує життя.

Учені з Техаського університету протягом 20 років вели спостереження за майже 2 тисячами добровольцями, вік яких на початку цього періоду складав від 55 до 65 років. У результаті було встановлено, що люди, які п'ють в розумних кількостях, жили значно довше, ніж непитущі. Навіть ті, хто випивав більше 200 грамів міцних напоїв в день, пережили тих, які не брали в рот жодної краплі.

В якості яскравого прикладу любителя випити і при цьому абсолютно здорової людини можна привести Уінстона Черчіля. Коли його питали про те, як йому вдається зберегти таку хорошу форму, то напівжартом Черчіль відповідав, що серед всіх його правил є два непорушних: ніколи не спізнюватися до обіду і завжди пити вірменський коньяк.

Разом з тим, автори нинішнього дослідження не роблять висновку, що алкоголь однозначно продовжує життя і взагалі корисний. Вони підкреслюють, що вживання спиртного має свої недоліки, а саме негативно впливає на життєво важливі органи людини.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.