Секс корисний вірним чоловікам

gazeta.ua | 19. Лист. 2010 | фото gazeta.ua

river

Учені в черговий раз підтвердили теорію про сприятливий вплив занять любов'ю на серцево-судинну і нервову системи. Принаймі для представників сильної статі. Весь секрет криється в тестостероні, що виробляється під час сексу. Саме він покращує обмін речовин.

Фахівці з Університету Флоренції зробили висновки на основі дослідження, в якому взяли участь близько 4000 добровольців чоловічої статі. З'ясувалося, що секс може стати справжнім порятунком для людей, які страждають від діабету, оскільки тестостерон виводить зайвий цукор з організму і сприяє спалюванню жирів. Особам, схильним до депресії, секс підвищить емоційний фон. Щоправда, експерти зазначають: все це працює лише за умови вірності партнерці.

Виявилось, чоловіки, які зраджували своїм другим половинкам, під час сексу лише відчували зайву напругу через страх викриття. Це, у свою чергу, зводило нанівець всі позитивні сторони.

Варто зазначити, що про користь регулярного сексу говорили не раз. Раніше дослідники з Прінстона провели серію експериментів і довели: дане заняття сприяє зростанню клітин головного мозку.

Піддослідними в серії експериментів виступили лабораторні миші. Самцям однієї групи давали доступ до самок впродовж двох тижнів. Тваринам з другої групи надавали можливість «побачень» тільки раз на дві неділі.

В якості контрольної групи зібрали гризунів, які не зустрічалися з представниками протилежної статі зовсім.

Пізніше проведений аналіз показав: у сексуально активних тварин збільшилося зростання нейронів в гіпокампі, відділі мозку, що відповідає за пам'ять. При цьому у мишей, котрі мали щоденний секс, в мозку було зафіксоване також зростання дорослих кліток і збільшення кількості зв'язків між клітинами мозку. Виходить, активне сексуальне життя позитивно впливає на весь організм в цілому, включаючи мозок.

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.