Протеїнові коктейлі можуть виявитися шкідливими

epochtimes.com.ua | 03. Лист. 2010

Журнал Consumer Reports повідомляє про те, що білкові коктейлі при надмірному вживанні можуть завдати шкоду здоров'ю. Метали, що містяться в напоях, з плином часу можуть накопичуватися в організмі і викликати небажані побічні ефекти.

Журнал Consumer Reports провів дослідження з метою з'ясувати, як діють на організм білкові напої.

Згідно зі звітом журналу, добавки, що використовуються при виготовленні таких популярних протеїнових коктейлів, як Muscle Milk і Myoplex, можуть призводити до накопичення в організмі миш'яку, кадмію, свинцю та ртуті.

Медичні фахівці з WebMD вважають, що небажані добавки найбільш небезпечні для дітей, вагітних жінок, діабетиків і людей із захворюваннями нирок.

Можна знайти більш безпечні джерела білка, не витрачаючи зайві гроші на білкові напої. Різні види м'яса, бобів і яєць здатні забезпечити високий рівень білка для нарощування м'язової маси.

Виробники Muscle Milk розмістили в Інтернеті твердження про помилковість результатів досліджень. Вони заявляють, що немає достатньо надійних доказів того, що кількість металів в напоях настільки велика, щоб завдати комусь шкоди.

 

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.