У США мігрень лікуватимуть ботоксом

novynar.com.ua | 30. Жовт. 2010 | фото novynar.com.ua

river

Американське Управління з питань продуктів і ліків офіційно дозволило застосовувати ботокс як засіб для лікування хронічної мігрені.
Ще в 2008 році американські медики завершили випробування ботокса як засобу від хронічних головних болів. У дослідженнях взяли участь 1384 пацієнти із США та Європи, що страждали хронічною мігренню, яка характеризується наявністю головного болю загальною тривалістю більше двох тижнів протягом місяця.

Після шестимісячного курсу ін'єкцій ботулотоксину у м'язи голови і шиї, тривалість головних болів у пацієнтів знизилася на 7,8-9,2 дні на місяць. У контрольній групі добровольців цей показник склав 6,4-6,9 дні. У цілому за півроку в учасників дослідження, котрі застосовували препарат, тривалість головного болю скоротилася на 107-134 години, а в контрольній групі – на 70-95 годин.

На підставі результатів клінічних випробувань FDA схвалило ботокс для лікування хронічної мігрені. У повідомленні відомства зазначається, що дослідження не підтвердили ефективність ліків при мігрені, що триває менше 14 днів на місяць, а також інших видах головних болів. Наглядові органи Великобританії видали дозвіл на аналогічне застосування ботулотоксину влітку 2010 року.

Препарат-ботокс американської компанії Allergan є очищеним токсином збудника ботулізму. При введенні у м'язи речовина викликає їх параліч. У зв'язку з цим ботокс нині найбільш широко використовують у косметичній медицині як засіб для розгладження зморшок. За даними Allergan, в 2009 році продажі ботокса склали 1,3 мільярда доларів.

У минулому році фінансовий комітет США заявив про намір заснувати податок на ботокс: після чого всім охочим підкоригувати свою зовнішність американцям доведеться платити 10% від вартості самої операції.

 

Коментарі  

 
0 #1 Svetlana 08.12.2010 11:25
лечение мигрени
 
 
0 #2 Svetlana 08.12.2010 11:27
инекции ботокса в лечении мигрени
 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.