Львів'ян закликають допомогти врятувати життя семимісячній Евелінці

20.05.2016

Семимісячна львів'янка Евелінка Олехнович потребує пересадки кісткового мозку, тож батьки просять усіх про допомогу. Зараз дівчинка лежить у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні.

В організмі Евелінки прогресує хвороба Костмана, це коли кістковий мозок не виробляє нейтрофілів, що борються з будь-якими інфекціями. Така трапляється раз на п'ять мільйонів новонароджених.

«У неї спочатку було нагноєння куприкового ходу - ми лікувались в Охматдиті у Львові. Потім в неї виникли невеличкі фурункули на спинці. Опісля парапроктит - робили операцію. Запалення легень пізніше. Фактично ми - в лікарні, тиждень вдома і знову в лікарні», - поділився болем батько Максим Олехнович.

На підтвердження діагнозу аналізи малечі відправлять до Угорщини, а відтак дитину готуватимуть до пересадки кістковго мозку в Італії.

Реквізити батька Евеліни:

ПриватБанк Картка: 5168-7556-1697-9817 (Олехнович Максим) Номер рахунку: 29244825509100 МФО: 305299 ЄДРПОУ: 14360570

Телефон – (тато) Олехнович Максим Васильович 067-37-37-169, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
https://vk.com/public93787942

 

 

 

 

 

 
Молода львів’янка потребує коштів на лікування лейкемії

06.11.2012

27-річна Юлія Степасюк викладає німецьку мову в одній з львівських шкіл. Лікарі встановили дівчині тяжкий діагноз: гостра лімфобластна лейкемія. На лікування Юлі потрібно зібрати 250 тис. грн. Усіх, хто може допомогти, просимо звертатися до сестри дівчини, Оксани, за тел.: 067 99 29 009.

 

 

 

 

 

 
Потрібна допомога Петуніну Дмитрові.

19 квітня 2012

 

Срочно нужна помощь Петунину Диме 4,5 года.


Диагноз: Спинальная травма, ДЦП спастический тетрапорез с выраженным нарушением функции ходьбы. Срочно нужна помощь, для дальнейшего лечения и реабилитации в детском клиническом санатории Министерства обороны в г. Евпатории. Приехав на лечение в санаторий в марте месяце 2012г. по показаниям врачей Диме необходимо было сделать гипсование нижних конечностей, из-за этого продлили лечение и реабилитацию на 75 дней до 15 июня 2012г. Лечение оплачено до конца апреля.

 
Допоможіть врятувати Марію!

Уніан | 27. Серп. 2010 | Фото: Уніан

Маша ВасюхникМаші Васюхник – 19 років. Вже три роки поспіль вона бореться за життя.

У Маші – гострий лімфобластний лейкоз, рецидив. Єдине, що може врятувати Машу – пересадка кісткового мозку від донора, який не є її родичем. В Україні таких операцій не роблять.

 
Соні Петренко терміново потрібна ваша допомога!

Уніан | 14. Серп. 2010 | Фото: Уніан

Я, Загородня Світлана Анатоліївна, мама Петренко Софії Олександрівни (12.02.2002) звертаюся по допомогу до добрих, небайдужих людей у справі врятування її життя і здоров`я. Другий рік ми боремося з підступним онкологічним захворюванням, гострим лімфобластним лейкозом.

 
7-місячному Богданчику терміново потрібна допомога

zik.com.ua | 05. Серп. 2010

bogdanchikУ хірургічному відділенні №2 Львівської міської дитячої лікарні на вул. П.Орлика,4 вже третій місяць знаходиться на лікуванні маленькийсемимісячний Богдан Базюк. Йому терміново потрібна допомога.

Адміністрація всеукраїнського родинного форуму «Малеча» звернулися 4 серпня до ЗІКу по допомогу. У Богданчика атрезія жовчних шляхів (вроджена вада жовчних шляхів, через яку жовч потрапляє до крові та отруює організм). Лікарі зробили Богданчику операцію з пересадки жовчних шляхів, але клітини печінки вже відмирають, тому необхідна термінова пересадка печінки. Донором для Богданчика стане його батько.

 
Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.