Повідомлення
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the Disqus Comment System! If you don't have a Disqus.com account register for one here

Custom Tags Cloud

PHP Module

Запахи деяких речовин можуть бути небезпечні для дітей

epochtimes.com.ua | 25. Лист. 2010

smokeНебезпека загрожує дітям при використанні звичайних товарів. Запах домашніх речей може викликати отруєння. Мова йде про фарби та клеї, запальнички, дезодоранти, лаки для волосся, розчинники та рідини для зняття лаку, що містять ацетон.

Коли малюки вдихають запах цих хімічних речовин і при цьому дихають глибоко, це може призвести до зміни свідомості, порушення серцевого ритму, кисневої недостатності і навіть смерті - "синдрому раптової смерті від зупинки дихання".

"Батьки повинні зберігати розчинники, клеї та інші леткі речовини в недоступних місцях, щоб дитина не могла експериментувати з ними і вдихати, - рекомендує Ульріх Фегелер з Професійного об'єднання дитячих лікарів (BVKJ). - Звертати увагу дітей на небезпеку "понюхати", я думаю , все-таки не треба, тому що так можна викликати інтерес і цікавість. Однак про можливі наслідки неправильного використання клеїв та інших подібних речовин діти повинні знати".

За даними Професійного об'єднання дитячих лікарів, кожна четверта жертва вмирає при першій спробі "понюхати". "Діти не можуть оцінити ефект від сп'яніння невідомими речовинами і контролювати дози, - говорить Fegeler. - Особливо численні випадки з аерозольними упаковками, які можуть розпорошуватися прямо в ніс і горло".