Повідомлення
  • Please enter your Disqus subdomain in order to use the Disqus Comment System! If you don't have a Disqus.com account register for one here

Custom Tags Cloud

PHP Module

Ліки дітям давайте вчасно по розкладу

blic.rs | 22.05.2010 | Фото: photoxpress.com |

Все частішають помилки у методі даванні лікарств дітям, саме таку статистику показують американські досліди. Через такі невтішні дані, американські педіатри вирішили дати декілька порад у використанні ліків дітьми.

Не розпочинайте самолікування, адже потрібно зорганізуватись і бути обачливішим і саме це допоможе уникнути помилок – стверджує Кейтлін Волш, яка є відповідальною за досліди, і радить: Щоб лікування мало свій ефект, потрібно давати лікарства у певний відведений час, тобто за розкладом.

 

Наприклад, дитині потрібно випити антибіотик у 3 годині зранку, тому Ви не повинні чекати доранку, а все ж таки дати ліки у той час, адже вони втратять свій ефект.

Якщо Ви даєте дитині сироп, чи інші ліки, які мають мати свою дозу, тоді Ви повинні використовувати дозатор. Жодні чайні ложечки у вимірі дози не є точним дозатором.

Коли Ви побачите, що дитині вже краще то не припиняйте терапію самостійно. Якщо Ви дбаєте про здоров’я малюка то повинні усвідомлювати, що лікар стежить за здоров’ям дитини і знає, коли потрібно зупинити лікування.

А також важливо пам’ятати, якщо дитина не добре реагує на певні препарати, потрібно негайно повідомити лікаря.