Клініка репродукції людини "Альтернатива"

Клініка репродукції людини "Альтернатива"м.Львів,вул. Героїв УПА (Тургенєва), 73
www.alt-med.com.ua

Тел. (032) 232-77-83 begin_of_the_skype_highlighting (032) 232-77-83 end_of_the_skype_highlighting, 232-77-84
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Трол. №9,10,2
Маршр.таксі №77,10,22,31,38,70,57,37,12

 

Про клініку

В нашій клініці зібрані найкращі репродуктологи, ембріологи та кваліфікований медперсонал. Ми маємо найновіше обладнання обладнання потрібного рівня і щире бажання вам допомогти.  На протязі довгого часу весь світ працював над проблемою жіночого безпліддя.

Альтернатива Ми зібрали весь цей досвід в єдине ціле заради того, щоб кожна пара, що опинилася на порозі нашої клініки, після курсу лікування отримала такий жаданий результат – нове життя.  Клініка побудована по системі «все в одному місці» - весь комплекс необхідних медичних послуг знаходиться під одним дахом, та обладнана сучасними діагностичними засобами і інструментарієм. Все це дає можливість в максимально короткі терміни поставити точний діагноз, визначити оптимальні підходи до лікування.

Наш підхід до вирішення проблем безпліддя побудовано на алгоритмах лікування  таких відомих організацій, як Американська асоціація репродуктивної медицини, Європейське співтовариство репродукції та ембріології людини, Українська асоціація репродукції людини, а також експертних рад Всесвітньої організації охорони здоров'я.

 

 

Альтернатива Альтернатива

 

Альтернатива Альтернатива

 

Послуги

Клініка репродукції людини Альтернатива пропонує такі послуги в галузі ДРТ:

ВМІ

Внутріматкова інсемінація (ВМІ)
– це метод допоміжних репродуктивних технологій, при якому спеціально спеціально підготовлену сперму чоловіка вводять безпосередньо в матку жінки. Надалі все проходить як при звичайному зачатті: сперматозоїди повинні по маткових трубах добратись до яйцеклітини і запліднити її.
Ефективність внутрішньо - маткової інсемінації може бути від 2% до 40%, а в середньому  складає не більше 15%.
Інсемінацію не проводять при непрохідності чи затрудненій прохідності маткових труб. В таких випадках пропонують ЗІВ.

Переваги цього методу полягають в тому, що він найбільше наближений до природного зачаття.

ЕКЗ

ЕКЗ - Екстракорпоральне запліднення – це новітня сходинка еволюції людини, яка полягає в заплідненні поза межами тіла, інвітро (в пробірці). Під час ЕКЗ яйцеклітини жінки, запліднюють спермою партнера, потім в лабораторних умовах деякий час спостерігають за початковими етапами розвитку ембріона, а після зародки переносять у порожнину матки.

ЕКЗ використовують для лікування всіх форм безпліддя, єдиний виняток може мати місце, якщо у жінки анатомічно змінена форма матки.

На те чи завагітніє жінка саме за допомогою саме цього методу впливає також її вік. У вікової групи 20-25 відсоток ефективності може перевищувати 50, в той час як в 40 років він досягає всього 20.

ICSI

ІКСІ (ІCSІ) Іntra Cytoplasmіc Sperm Іnjectіon, що переводиться дослівно як – введення одного сперматозоїда в цитоплазму ооцита. Дана процедура виконується, як правило, при важких формах чоловічого безпліддя, при яких істотно знижена запліднююча здатність сперми.

Алгоритм методу полягає в тому, що потрібний сперматозоїд знерухомлюють і вводять в цитоплазму яйцеклітини. А через 16-18 годин перевіряють наявність пронуклеусов – ядер статевих клітин, які потрібні для утворення зиготи.

Кріоконсервація ембріонів

Якщо після ЕКО залишилися повноцінні ембріони клініка рекомендує парі заморозити їх. Ця процедура доцільна враховуючи те, що скільки б часу не пройшло з дня замороження, чи то місяць, чи 10 років, із зайвих ембріонів може вийти життя. Можливо вам захочеться другу дитину, чи теперішнє ЕКО буде невдалим. Це ваш шанс збільшити свої можливості.

Ембріони зберігаються за допомогою глибокого заморожування в рідкому азоті,тобто при температурі –196°С. Замороження та розмороження є стресом для ембріонів, тому деякі в процесі кріоконсервації гинуть. Та якщо 80% залишилося – це вже вважається гарним показником виживання. Коефіцієнт ефективності настання вагітності після розмороження складає біля 20%-30%.

Контакти

Клініка репродукції людини "Альтернатива"

м.Львів,вул. Героїв УПА (Тургенєва), 73

Звертайтесь до нас з будь якими питаннями. Завжди вам раді!

www.alt-med.com.ua

Тел. (032) 232-77-83 begin_of_the_skype_highlighting (032) 232-77-83 end_of_the_skype_highlighting, 232-77-84
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

alt-med

 

До нас можна доїхати таким транспортом:

Трол. №9,10,2
Маршр.таксі №77,10,22,31,38,70,57,37,12

 

Коментарі  

 
0 #1 Ірина 31.03.2012 09:46
Де можна побачити ціни? Яка ціна ЕКЗ? Скільки коштує консультація? Скільки років ви працюєте? Дякую.
 
 
+2 #2 Клініка репродукції людини 02.04.2012 09:34
Доброго дня, п. Ірино!
Ціни на наші послуги ви можете побачити на сайті (www.ivf.lviv.ua).
В цій галузі ми працюємо 10 років.
За детальнішою інформацією Ви можете звертатись в реєстратуру,
дівчатка радо вам дадуть відповіді на запитання.
 
 
+1 #3 Олічка 29.12.2013 20:21
незадоволена лікарем Босяк .недопустима поведінка як для лікаря.проягом тижня хотіла дізнатись результати обстежень ,але так і незмогла,на що лікар повідомила що понеділок"важкий день",далі коли я поскаржилась про це Пализі ,вона навіть не вийшла і не вибачилась.
 
Проведите свой отдых в Грибовке.