ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

Львівська міська дитяча клінічна лікарням. Львів вул. Пилипа Орлика, 4
www.mdkl.lviv.ua
тел./факс: (032) 293-18-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Про нас

Щорічно в стаціонарі лікарні отримують медичну допомогу більше 15-ти тисяч дітей, при цьому питома вага жителів районів області складає 20 відсотків; оперується за рік близько 3 тисячі пацієнтів, в тому числі більше 100 новонароджених.

На протязі 5-ти останніх років показник летальності по МДКЛ коливається в межах 0,18– 0,2, середнє перебування хворого 9,3-9,9. В складі лікарні працюють міські центри: алергологічний, антирабічної допомоги дітям, протиконвульсивних станів, колопроктологічний, статевого виховання дітей та підлітків, гастроентерологічний, мініінвазивних хірургічних втручань у дітей з урологічною патологією, дитячої нефрології та артеріальної гіпертензії та центр реабілітації дітей з вродженими та набутими формами кривошиї.

Діють освітні програми для батьків “Астма-школи”, “Нефро-школи“, видається щоквартально журнал “Алергія у дітей” (розповсюджується безкоштовно). В лікарні постійно впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування, унікальними з яких вважаються: методика інтрамедулярного МОС стержнями Ендера при зламах плечової кістки; методика реконструкції дистального відділу гомілки по Груца при вроджених вадах; методика деформації стегна по Шанцу-Лазареву на стержневому апараті; методика реконструкції потрійної остеотомії тазу; методика корегуючої остеотомії з формуванням вилки та пластикою дефекту трансплантантом; методика Войта-терапії ранньої реабілітації хворих неврологічного профілю; проведення малоінвазивних оперативних втручань за допомогою нейрофіброскопу при нейрохірургічній патології; проведення малоінвазивних оперативних втручань в новонароджених та недоношених дітей; методика пластики сечового міхура при естрофії сечового міхура у новонароджених.

Лікарня є клінічною базою Львівського Національного медуніверситету (3 кафедри) та медичних коледжів. Завдяки новітньому обладнанню, придбаному за кошти міського бюджету наша клініка запровадила ряд мініінвазивних методик в урологічній та нейрохірургічній практиці, які є унікальними не тільки для Львівщини, а й у нашій Державі.

У 2007 році відкрито кабінет УЗД-обстежень експертного класу (трьохвимірне зображення) – єдиний такого рівня в області. На базі лікарні за період 2007-2009рр.організовано та проведено 20 науково-практичних конференцій: 6 міжнародного значення, 10 обласного значення, 4 - міські. Опубліковано за 3 роки 70 статей в пресі, проведено 38 виступів на телебаченні та 5 - на радіо.

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні працює близько тисячі співробітників: з них 174 лікаря (2/3 атестовані на вищу та І-шу атестаційну категорію), 390 медичних сестер. У 2003 році визнана лауреатом рейтингу “Кращі підприємства України”, в 2006 році- переможець конкурсу “Галицький лицар” в номінації “Кращий медичний заклад року Галичини”.

В 2009р. лікарня - переможець конкурсу "Флагмани сучасної медицини".

Наша клініка акредитована на вищу категорію.

У серпні 2007 року МОЗ України було проведено сертифікацію і присвоєно установі статус "Лікарні доброзичливої до дитини" вперше серед педіатричних стаціонарів України. У 2010р. лікарня підтверджує статус "Лікарні доброзичливої до дитини". Лікарі установи проходять стажування в провідних клініках Австрії, Польщі, Німеччини, США; підписана угода про співпрацю з Нижньосілезьким педіатричним центром у Вроцлаві, а також 3-х річна угода про співпрацю "Акція зонненшайн Тюрінгія" (Німеччина), яка надає частину державного гранту для створення реабілітаційних підрозділів в нашій лікарні та навчання персоналу сучасним діагностичним методикам мінімальних відхилень в психомоторному розвитку дітей з періоду новонародженості.

Продовжується співпраця в рамках "швейцарського" проекту по дитячій нефрології: на базі лікарні проводяться семінари-тренінги для лікарів УЗД-діагностики та рентгенологів. Лікарня є переможцем проекту Міжнародного благодійного фонду "Україна-3000".

В рамках проекту отримується сучасне медичне обладнання, яке так необхідне для надання високоспеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню. В 2007 році Львівський міськвиконком затвердив концепцію реформування нашої лікарні на найближчі 4 роки, в основу якої покладено зміну традиційної структури лікарні на клініки – модулі з прогнозованим якісним прогресом кожної структурної одиниці.

У 2009 році розроблена та подана в Управління охорони здоров'я Львівської міської ради концепцію реформування неврологічної служби. В установі ведеться робота по впровадженню єдиної медичної комп'ютерної мережі "Доктор Елекс" (електронна карта пацієнта).

Контакти

Контакти
м. Львів вул. Пилипа Орлика, 4

 

Маршрутні таксі: №№ 66, 37, 22, 111, 54, 35, 135, 54, 84a, 94 (до зуп."Балатон")

 

Тролейбус № 13 (до зупинки "Балатон")

http://pharmaciemg.fr/t..cal/

 

Коментарі  

 
+18 #1 Таня 22.10.2010 17:42
:roll:
 
 
+1 #2 ольха 24.05.2011 22:27
:-)
 
 
+11 #3 Микита 15.10.2012 08:11
Як для закладу, де лікуються діти, аптека (чомусь одна?) і магазин (також чомусь один) занадто дорогі. Це, напевне, дається взнаки відсутність конкуренції. Хто має совість піднімати ціни більше, ніж на 20% порівняно з магазинними? Хто з керівників лікарні дозволяє таке робити? Когось необхідно міняти, щоб будь-яка мама чи тато могли за доступними цінами купити все необхідне своїй хворій дитиня.
 
 
+9 #4 Natalya 09.11.2012 15:04
Гроші для мене нічого не означають.Я можу купити все що захочу Но того, що хочу я за гроші не купиш. А хочу я здоров*я. мені попалась така лікарка яка зробила величезну помилку через яку я маю страждати,в 2010 році в березні я попала в цю лікарню і мені зробили операцію на апендицит РАДЧЕНКО ГАЛИНА ВАСИЛІВНА вона зробила помилку при операці через яку досі мене болить живіт , через місяць я знову потрапила в лікарню мене болів живіт мене прокапали стало лекше і виписали додому але в червіні я знову потрапила до лікарні тоді викликали лікаря який приїхав туди з своєю технікою і зробив мені операцію коли мене везли на операцію КВІТ почув що приїхав лікар з іншої лікарні і йому це не сподобалось він прибіг в операційну і почав кричати до лікаря який мене веде навіщо він запросив того лікаря "Що в нас нема спеціалісті що ти інших лікарів викликаєш"? НІ НЕМА тому що я по сьогодні не можу вилізтиз лікарні бо болить...і після цього мені зробили ще дві операції на злукову хворобу тобто спайки...а тепер виявилось що я знову йду на операцію але вже це не повязано з спайками то провина все провина РАДЧЕНКО і через спайки і через все при операції на апендицит коли вона зашивала скорше всього вона підшила нерв тому такі болі.і через неї я повина терпіти це все що вже і не робили і процедури всякі але мене болить всі ці операції були на спайки тому що вона не дала ніякого лікування просто порізала зашила і дала лікувати іншому лікарю але дякувати Богу, що не всі такі і є люди які завжди підкажуть до кого потрібно звернутися а до кого ні... Тепер після 2 операції яку робив лікар з іншої лікарні я лікуюсь в нього я лікуюсь в ОХМАТДИТІ він робить все щоб мені було добре, щоб я була здорова тобто щоб я жила, бо як нема здоров'я нема життя. Я вельми вдячна йому!ТОМУ дорогі батьки чуєте таке прізвище РАДЧЕНКО забирайте дитину і їдьте в іншу лікарню або до другого спеціаліста.ТОМУ ЩО ЖИТТЯ ВАШОЇ ДИТИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС.ЧОМУ Я ПОВИНА СТРАЖДАТИ ЧЕРЕЗ НЕЇ??????
 
 
+3 #5 Зоряна 20.11.2012 19:51
Лікарня просто ЖАХ !!! В приймальні сидять не люди а " Скоти" , на прохання назвати свою фамілію , повертаються сракою і хамлять , кажуть що вони не забовязані нічого називати. Це такі персони як молода, біла кучерява це одна і друга старша жінка подібна на кітаянку. Рідкісні суки. Але звідтам вони вилитять 100%. :-x :-*
 
 
+4 #6 Володимир 23.12.2012 15:48
Візуально лікарня може ще бути,ремонт,чис тота всюди,гардероб.Це все зовнішне,яке спадае в око,але в таких місцях це не саме головне.Насамперед хочеться відмітити не професіоналізм, хамство медичного персоналу лікарні,в яких, напевно від наглості і самовпевненност і в очевидь повиростали крила.Це стосуеться також і співробітників 1 педіатрії,а також жахливого не професійної поведінки лікарів ЛОРів ціеї лікарні.В цілому оцінка лікарні по всіх параметрах нище середньої.
 
 
+9 #7 Денис 24.01.2013 22:12
Велике Дякую персоналу лікарні !2 хірургія -приемні люди,які люблять дітей :-) Дуже приемно вражений увагою кожній дитині!!! :lol:
 
 
+2 #8 Ірина 23.02.2013 19:18
Дякую велике-Гачкевич Галині Олександрівні!! !(завідувач,орт опедії-травматології)Д уже хороший лікар!!!
 
 
+6 #9 МаріяЯ 14.03.2013 18:43
Дивуюся поганим коментарям...
Лікарня чудова!Не очікувала, чесно кажучи.
Приємний, ввічливий персонал, прекрасні спеціалісти. Попала з донькою в нейрохірургію, все було зроблено оперативно и якісно. Сама лікарня чистенька, охайна і гарна. Завідуючий - уважливий та привітний. Лікар, Тарас Ігорович, прекрасний спеціаліст. Щиро дякуємо!!!
 
 
+2 #10 Юлія Гринишин 31.03.2013 14:11
Лікарня дуже хороша! 4 рази лежала зі старшою в 2педіатрії. Особлива подяка за лікування донечки- Шпичці Ользі Іванівні. На днях з молодшою потрапили в 1хірургію. Дитині зробили операцію і ми вже вдома. Низькій уклін лікарю від Бога- Шевченко Ларисі Петрівні за спасіння нашої донечки. Також особлива подяка завідуючому -Гоменюку Ігорю Стефановичу та усім працівникам цього відділення, які допомагали нам в одужанні і завжди надавали кваліфіковану допомогу! І на заключення ще раз мушу сказати, що це одна з найкращих у Львові лікарень, де працює багато кваліфікованих і порядних спеціалістів!!!
 
 
-3 #11 Людмила 14.05.2013 16:33
Не можу сказати про лікарню загалом але про декого маю певні враження. Нас скерували з донечкою до Гачкевич Г.О.(завідуюча ортопед-травматології).По-перше, наклала дитині стремена не правельно, по-друге, в нашій ситуації стремене вже нічого не могли врятувати тільки забирали дорогоцінний час лікування, а по-третє, призначила прийом нам,а сама не зявилась :sad: І ще й весь час такі хамливі медсестри і санітарки нам попадались, нікого нічого не можна запитати одні розумніші від інших :sad:
 
 
+1 #12 _Алик 06.02.2014 09:57
Я лежав в цій лікарні дуже хороші лікарі. :-)
 
 
+1 #13 Надя 27.08.2015 22:06
Люди,хто знає щось про лікаря Томашова,ОХМАТД ИТ ЛЬВІВ,поможіть.В нас дитина-алергетик,задих ається час від часу,сидимо на уколах,ампулах і таблетках.Чула,що він навіть з астми витягує.Напишіть,будемо дуже вдячні!!!
 
 
+3 #14 okssna 14.09.2015 16:07
Лікарня жах.мене з дитиною на руках футболили від входу до входу.бо в обід :-| в них зачинено. Персонал нелюди. Організація роботи лікарні жахлива. Не знаю чим там займається адміністрація.я б іх гнала поганою мітлою.там не керівник.а повний нездара. В мене будо враження.що мене там скоріше доконають ніж полікують дитину. Шановний керівнику лікарні - ви нездара. Працювати на такій посаді вам гнедано. Звільніть місце розумному господарю.бо з вас господар ніякий. Ви розплодили нелюдів і ідіотів.вони знущаються над людьми
 
Проведите свой отдых в Грибовке.