Масаж, що повертає молодість

Кожна жінка хоче залишатись молодою якомога довше. Це й не дивно, адже жінки відчувають себе щасливими тоді, коли навіть у зрілому віці отримують компліменти від чоловіків. Саме тому представниці прекрасної статі ретельно дбають про ті зони, які, наче паспорт, найчастіше видають вік жінки. Доглянуті ніжні руки, підтягнута шия та еластична і сяюча шкіра обличчя – ось основні показники молодості жінки.

На сьогодні є чимало засобів та видів косметичних процедур, що сприяють омолодженню обличчя. Однак, найприроднішим та найпопулярнішим із них є масаж. Масаж обличчя дозволяє підтримувати еластичність шкіри, стимулювати процеси регенерації, а також сприяє її омолодженню. В залежності від потреб та стану шкіри обличчя пропонують різні типи масажів.

Міостимулюючий масаж (GYM massage) – популярна новинка у косметології. Цей тип масажу був розроблений спеціально для боротьби із старінням шкіри за участі Асоціації пластичних хірургів Італії. Така процедура вже після першого разу зробить шкіру обличчя більш підтягнутою, а м’язи лиця еластичнішими. Після повного ж курсу масажу GYM контури обличчя стануть підтягнутими, покращиться кровообіг, зникне «друге підборіддя», давні постінсультні зміни і навіть мігрені.

Прихильницям давніх методів омолодження підійде антистресовий, або аюрведичний масаж. Він базується на основі давньоіндійського вчення і спрямовується на розслаблення, очищення та омолодження шкіри та усього організму. Аюрведичний масаж передбачає використання спеціальних масел із травами (переважно кунжутного, араганового чи мигдального), що запобігають розтягуванню шкіри, а також проникають у глибокі шари шкіри та підшкірних залоз, виводячи із них токсини і покращуючи обмін речовин.

Лімфодренажний бамбуковий масаж допоможе тим представницям жіночої статі, котрих турбують мішки та синці під очима, набряки, а також пігментні плями. За допомогою техніки перекачування бамбукових паличок різного діаметру досягається антицелюлітна, лімфодренажна та розтягуючи дія, завдяки чому шкіра стає свіжою, пружною та позбавленою пігментних плям і набряків.

Варто також зазначити, що незважаючи на популярність різних видів косметичного масажу, проводити його можна далеко не всім. Протипоказаннями до масажних процедур є наявність будь-яких запальних процесів, куперозу, герпесу, гнійничкових захворювань, гемофілії, відкритих ран, бородавок та великих родимок. У випадку наявності протипоказань вато скористатись іншими видами косметологічних омолоджуючих послуг.

Рекомендації надані спеціалістами SPA-центру готелю Edem Resort & SPA

 


Консультація та лікування в Ізраїлі
likar

Погода Львові » Україна

 

Проведите свой отдых в Грибовке.